Підсумки участі учнів школи в предметних олімпіадах, конкурсах за 2018-2019 н.р.
Всього олімпіад – 16
Кількість учасників шкільного етапу – 242 учні
Всього в шкільному етапі – 63 перемоги, кількість учнів переможців – 31 учень (1 учень – шість перемог, 2 учні - 5 перемог, 2 учні – 4 перемоги, 3 учні – 3 перемоги, 5 учнів – 2 перемоги, решта по одній перемозі)
В ІІ етапі брали участь 31 учень.
Кількість перемог у ІІ етапі – 12
Кількість учнів-переможців – 10 Кількість призових місць – 29
Учні-учасники обласного етапу:
Харченко Юлія, 9 клас – англійська мова, математика
Неклега Вікторія , 8-а клас – українська мова, біологія
Земляна Даря , 10 клас– англійська мова
Євтушенко Юлія, 9 клас – інформаційні технології
Піскор Арсен, 10 клас – інформаційні технології
Чиншевий Назарій, 10 клас – інформатика
Малинка Тетяна, 8-б клас – інформатика
Капишін Антон, 11 клас – інформатика
Сологуб Олександра, 9 клас – інформатика
Дуб Іван, 8-б клас – трудове навчання
Учні-призери ІІ (міського) етапу предметних олімпіад:
Біологія: Неклега Вікторія (8-А) - ІІІ місце, Харченко Юлія (9) – ІІІ місце;
Українська мова: Петрова Олександра (7-А) – ІІІ місце, Неклега Вікторія (8-А) – ІІ місце, Островська Діана (9) – ІІІ місце;
Екологія: Майстренко Анна (11) – ІІ місце;
Англійська мова: Солонченко Іван (8-Б) – ІІ місце, Харченко Юлія (9) – ІІ місце, Земляна Даря (10) – ІІ місце;
Інформатика: Малинка Тетяна (8-Б) – ІІ місце, Сологуб Олександра (9) – ІІІ місце, Чиншевий Назар (10) – ІІІ місце, Капишін Антон (11 ) – ІІ місце;
Трудове навчання: Дуб Іван (8-Б) – ІІ місце, Бондаренко Микола (11) – ІІ місце;
Астрономія: Єрмоленко Альвіна (10) – ІІІ місце;
Економіка: Сологуб Олександра (9) – ІІІ місце;
Історія: Неклега Вікторія (8-А) – ІІІ місце, Островська Діана (9) – ІІІ місце;
Хімія: Петрова Олександра (7-А) – ІІІ місце;
Математика: Харченко Юлія (9) – ІІІ місце;
Географія: Тювельов Олексій (8-Б) – ІІІ місце;
Фізика: Гурін Ліза (8-А) – ІІІ місце;
Російська мова: Неклега Вікторія (8-А) – ІІ місце, Корнієнко Анна (10) – ІІІ місце, Островська Діана (9) – ІІ місце, Земляна Даря (10) – ІІ місце;
Інформаційна технологія: Броварська Юлія (8-а) – ІІІ місце, Євтушенко Юлія (9) – ІІІ місце, Піскор Арсен (10) – ІІІ місце.
Підсумки участі учнів школи в конкурсах за 2018-2019 н.р.
1. Підсумки проведення І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка в 2018-2019 н.р.
Кількість учасників по школі – 60 учнів
Переможці шкільного етапу та учасники міського етапу – Лепеха Катерина (6-А клас, Власюк Н.М.); Неклега Вікторія (8-А, вчитель Дмитренко А.В.), Земляна Даря (10 клас, вчитель Андронова О.В.)
Переможець міського етапу та учасник обласного етапу – Неклега Вікторія
2. Підсумки проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 н.р.
Кількість учасників шкільного етапу – 70 учнів
Переможці шкільного етапу та учасники міського етапу – Чурпіта Софія (3-А клас, Головач Л.В.), Бойко Каміла (4-Б клас, Проценко Н.М.), Яковець Анастасія (6-А клас, Власюк Н.М.), Кольга Каріна (8-А клас, Дмитренко А.В., Корнієнко Анна (10 клас, Андронова О.В.)
Переможець міського етапу та учасник обласного етапу – Чурпіта Софія
3. Підсумки проведення І етапу ХУІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018/2019 навчальному році
Учні-учасники міського етапу – Земляна Дар’я (10 клас, Андронова О.В.), Матяш Ілля (11 клас, Предко Н.І.), Бабчинська Дарина (5-Б клас, Божко Л.О.), Коваленко Тетяна (10 клас, Звєкова О.А.)
Переможець міського етапу та учасник обласного етапу – Земляна Дар’я.
4. Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2018-2019 н. р.
Переможці міського та учасники обласного етапів:
Коваленко Тетяна (10 клас, вчитель Предко Н.І.)
Майстренко Анна (11 клас, вчитель Хмельницька Л.В.)
ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2017-2018 Н.Р.
ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ УЧНЯ | КЛАС | ОЛІМПІАДА |
ТАРАН АНАСТАСІЯ | 11 | 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ЕКОЛОГІЯ, 4. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ, 5. ХІМІЯ, 6. МАТЕМАТИКА, 7. ФІЗИКА, 8. РОСІЙСЬКА МОВА, 9. ЕКОНОМІКА, 10. АСТРОНОМІЯ , 11. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА |
БОНДАРЕНКО МИКОЛА | 10 | 1. БІОЛОГІЯ , 2. ІСТОРІЯ, 3. МАТЕМАТИКА, 4. ПРАВОЗНАВСТВО, 5. АСТРОНОМІЯ |
ОСТРОВСЬКА ДІАНА | 8 | 1. ІНОЗЕМНА МОВА, 2. ІСТОРІЯ, 3. ХІМІЯ, 4. ГЕОГРАФІЯ, 5. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА |
МАЙСТРЕНКО АННА | 10 | 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ЕКОЛОГІЯ , 4. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА |
РИБАЛКА ДАРЯ | 11 | 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ПРАВОЗНАВСТВО, 3. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ |
ЧИНШЕВИЙ НАЗАР | 9 | 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ХІМІЯ, 3. МАТЕМАТИКА |
ЗЕМЛЯНА ДАРЯ | 9 | 1. БІОЛОГІЯ , 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, |
ХАРЧЕНКО ЮЛІЯ | 8 | 1. БІОЛОГІЯ , 2. МАТЕМАТИКА, 3. РОСІЙСЬКА МОВА |
ПІСКОР АРСЕН | 9 | 1. ГЕОГРАФІЯ, 2. ПРАВОЗНАВСТВО, 3. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ |
СТЕПЧУК ОЛЕКСАНДР | 10 | 1. ХІМІЯ, 2. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ |
ПАЛІНКО ВІКТОРІЯ | 11 | 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, 2. ІСТОРІЯ, |
САМІЙЛЕНКО БОГДАН | 11 | 1. БІОЛОГІЯ , 2. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, |
ІВАХА МАРКУС | 9 | 1. ІСТОРІЯ, 2. ФІЗИКА |
СОЛОГУБ ОЛЕКСАНДРА | 8 | 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ФІЗИКА |
ПРЯДКА БОГДАНА | 10 | 1. ГЕОГРАФІЯ, 2. ЕКОНОМІКА |
ГАЛУШКО МАКСИМ | 9 | 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ЕКОНОМІКА |
БРОВАРСЬКА ЮЛІЯ | 7-А | 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА |
МАЛИНКА ТЕТЯНА | 7-Б | 1. МАТЕМАТИКА |
ВАВРУК ВІКТОРІЯ | 8 | 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, |
ГАПОНЕНКО ТЕТЯНА | 8 | 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ |
ОХРІМЕНКО БОГДАН | 8 | 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ |
НОРЕЦЬ СТАНІСЛАВ | 10 | 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ |
НЕКЛЕГА ВІКТОРІЯ | 7-А | 1. ХІМІЯ, |
РУДОВСЬКА ІРИНА | 6-А | 1. МАТЕМАТИКА |
ГУРІН ЄЛИЗАВЕТА | 7-А | 1. ФІЗИКА |
БРЕУС ЯНА | 10 | 1. РОСІЙСЬКА МОВА |
КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА | 9 | 1. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА |
ЄВТУШЕНКО ЮЛІЯ | 8 | 1. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ |
БАБИЧ ТЕТЯНА | 10 | 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, |
МАРИНЧЕНКО МАРІЯ | 8 | 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА |
ДМИТРЕНКО ОЛЬГА | 10 | 1. ФІЗИКА |
КОРНІЄНКО АННА | 9 | 1. РОСІЙСЬКА МОВА |
КАПИШІН АНТОН | 10 | 1. ІНФОРМАТИКА |
ЛУКАШОВА ОЛЬГА | 11 | 1. ГЕОГРАФІЯ, |
МОЛОДЦІ!!! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ!
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ 05.12.2016 року м. Березань № 196-ОД
Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю утворення УЦР та Проголошення УНР , у 2016/2017 навчальному році
На виконання Указу Президента України від 22.03.2002 №284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», листа МОН України від 01.11.2016 № 2.1./10-2637 « Про проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Київської області № 85-ОД від 17.11.2016 року , наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Київської області № 85-ОД від 17.11.2016 року, наказу Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 № 182-ОД від 18.11.2016 року та з метою активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів з 21.11.2016 по 05.12.2016 року проходив І етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю утворення УЦР та Проголошення УНР , під гаслом «Об’єднаймося, брати мої!». Конкурс проведено у двох номінаціях «Література», «Історія України і державотворення» на тему: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна.» (І.Світличний). В конкурсі взяли участь 12 учнів 5-11 класів .
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення оргкомітету та членів журі про визначення учнів, які братимуть участь у ІІ (міському) етапі конкурсу. ДОДАТОК 1
2. Відзначити переможців шкільного конкурсу подяками та сувенірами: Божко Олександра (11 клас), Яник Катерина (11 клас), Бреус Яна (9-а клас), Таран Анастасія (10 клас)
3. Висловити подяку всім учасникам конкурсу, а також керівникам Божко Л.О., Плотніцькому І.І., Предко Н.І., Звєковій О.А.
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Івасенко Т. В.
Директор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 О.І. Ігнатій
ДОДАТОК 1 Наказ № 196-ОД від 05.12.2016
Назва роботи | Номінація | ПІБ учня | Клас | Вчитель |
Михайло Грушевський в національному відродженні України | Історія України і державотворення | Таран Анастасія Ігорівна | 10 | Звєкова Ольга Анатоліївна |
Борис Мартос – учасник розбудови незалежної Української держави | Історія України і державотворення | Бреус Яна Анатоліївна | 9-а | Предко Ніна Іванівна |
Поетична збірка «Молитва за Україну» | Література | Божко Олександра Віталіївна | 11 | Божко Любов Олександрівна |
Повість «Народ мій є!...» | Література | Яник Катерина Олександрівна | 11 | Плотніцький Ігор Ігорович |
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ 30.09.2016 року м. Березань № 151-ОД
Про проведення І етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки від 15 вересня 2016 року № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22вересня 2011року №1099, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради № 73-ОД від 29.09.2016, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу
НАКАЗУЮ:
1.Провести у 2016/2017 навчальному році Всеукраїнські учнівські олімпіади (далі – Олімпіади) з української мови та літератури, іноземних мов (англійської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, мов та літератур національних меншин України ( російської ), зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва.
2. Провести І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з 03.10.2016 р. по 27.10.2016 р. При проведенні олімпіад дотримуватись всіх вимог «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності», зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України від 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.
3. Керівникам методичних об’єднань Бабич В.М. , Хмельницькій Л.В., Лепесі Л.Г. провести засідання МО, на яких розглянути та затвердити конкурсні завдання, представлені членами журі.
4. Затвердити склад журі шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, покласти на нього відповідальність за підбір конкурсних завдань, оцінювання робіт та визначення переможців у такому складі:
№ № | Дата проведення | Навчальна дисципліна | Класи | Голова журі | Члени журі |
1 | 03.10.2016 | Зарубіжна література | 7-11 | Божко Л.О. | Єременко С.А. Івасенко Т.В. Плотніцький І.І. |
2 | 04.10.2016 | Образотворче мистецтво | 8-11 | Ігнатій О.І. | Тимошенко Л.В. Галь К.А. Івасенко Т.В. |
3 | 05.10.2016 | Біологія | 8-11 | Божко Л.О. | Бабич В.М. Предко Н.І. Смірнова Н.М. |
4 | 06.10.2016 | Українська мова і література | 7-11 | Ігнатій О.І. | Плотніцький І.І. Андронова О.В. Дмитренко А.В. |
5 | 07.10.2016 | Трудове навчання | 8-11 | Івасенко Т.В. | Смірнова Н.М. Галь К.А. Лепеха Л.Г. |
6 | 10.10.2016 | Екологія | 10-11 | Божко Л.О. | Бабич В.М. Предко Н.І. Зубко М.В. |
7 | 11.10.2016 | Іноземні мови: англійська | 8-11 | Божко Л.О. | Кольга Н.Г. ХмельницькаЛ.В. Польова Н.М. |
8 | 12.10.2016 | Інформатика | 8-11 | Івасенко Т.В. | Бичок С.М. Петрова Л.А. Пацюк Н.І. |
9 | 13.10.2016 | Історія | 8-11 | Івасенко Т.В. | Предко Н.І. Звєкова О.А. Бабич В.М. |
10 | 17.10.2016 | Хімія | 7-11 | Ігнатій О.І. | Бабич В.М. Смірнова Н.М. Єременко С.А. |
11 | 18.10.2016 | Математика | 6-11 | Ігнатій О.І. | Петрова Л.А. Пацюк Н.І. Бараннік Н.Д. |
12 | 19.10.2016 | Географія | 8-11 | Івасенко Т.В. | Предко Н.І. Звєкова О.А. Бабич В.М. |
13 | 20.10.2016 | Правознавство | 9-11 | Івасенко Т.В. | Предко Н.І. Звєкова О.А. Бабич В.М. |
14 | 21.10.2016 | Фізика | 7-11 | Ігнатій О.І. | Бараннік Н.Д. Петрова Л.А. Пацюк Н.І. |
15 | 24.10.2016 | Інформаційні технології | 8-11 | Івасенко Т.В. | Бичок С.М. Пацюк Н.І. Петрова Л.А. |
16 | 25.10.2016 | Російська мова | 8-11 | Ігнатій О.І. | Єременко С.А. Івасенко Т.В. Андронова О.В. |
17 | 26.10.2016 | Економіка | 9-11 | Івасенко Т.В. | Предко Н.І. Звєкова О.А. Бабич В.М. |
18 | 27.10.2016 | Астрономія | 10-11 | Ігнатій О.І. | Бараннік Н.Д. Петрова Л.А. Пацюк Н.І. |
5. Затвердити час проведення олімпіад о 15.30.
6. Підготувати звіт про проведення І етапу та подати його до відділу освіти до 28 жовтня 2016 року.
7. Забезпечити явку команди-учасниці ІІ (міського) етапу олімпіад згідно графіка (Додаток 1) на чолі з керівником команди з числа вчителів-предметників, на яких покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів (Додаток 2).
8. Вчителям-предметникам, учні яких визначені на міську олімпіаду, ознайомити учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з Пам’яткою.
9. Керівникам команд неухильно дотримуватись Пам’ятки для чергового учителя ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
10. Контроль за організацією та проведенням І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з 03.10.2016 по 27.10.2016 р. покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Івасенко Т.В.
Директор Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Ігнатій О.І.
Додаток 1 до наказу по школі № 151-ОД від 30.09.2016
ГРАФІК
проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2016/2017 навчальному році
№ | Дата проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі | Місце проведення олімпіади |
1. | 29.10.2016 | Зарубіжна література | 7-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
2. | 30.10.2016 | Образотворче мистецтво | 8-11 | НВК |
3. | 05.11.2016 | Біологія | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№2 |
4. | 06.11.2016 | Українська мова і література | 7-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№4 |
5. | 12.11.2016 | Трудове навчання | 8-11 | НВК |
6. | 13.11.2016 | Екологія | 10-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№4 |
7. | 19.11.2016 | Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
8. | 20.11.2016 | Інформатика | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№4 |
9. | 26.11.2016 | Історія | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№2 |
10. | 27.11.2016 | Хімія | 7-11 | НВК |
11. | 03.12.2016 | Математика | 6-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№4 |
12. | 04.12.2016 | Географія | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
13. | 10.12.2016 | Правознавство | 9-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№2 |
14. | 11.12.2016 | Фізика | 7-11 | НВК |
15. | 17.12.2016 | Інформаційні технології | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№4 |
16. | 18.12.2016 | Російська мова | 8-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№2 |
17. | 24.12.2016 | Економіка | 9-11 | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
18. | 25.12.2016 | Астрономія | 10-11 | НВК |
Додаток 2 до наказу по школі № 151-ОД від 30.09.2016
Список
членів журі та керівників команд ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.
Олімпіада | Дата проведення | Класи | Члени журі | Черговий вчитель-керівник команди | Місце проведення олімпіади |
Зарубіжна література | 29.10.2016 | 7-11 | Єременко С.А. (голова журі) | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Образотворче мистецтво | 30.10.2016 | 8-11 | Тимошенко Л.В. | Тимошенко Л.В. | НВК |
Біологія | 05.11.2016 | 8-11 | Бабич В.М. | Малимон С.С. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Українська мова і література | 06.11.2016 | 7-11 | Плотніцький І.І. Андронова О.В. Дмитренко А.В. | Зубко М.В. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Трудове навчання | 12.11.2016 | 8-11 | Смірнова Н.М. | Смірнова Н.М. | НВК |
Екологія | 13.11.2016 | 10-11 | Бабич В.М. | Бабич В.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Іноземні мови (англійська) | 19.11.2016 | 8-11 | Кольга Н.Г. (голова журі) Хмельницька Л.В. | Кольга Н.Г. Хмельницька Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
Інформатика | 20.11.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Історія | 26.11.2016 | 8-11 | Предко Н.І. Звєкова О.А. | Корж Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 |
Хімія | 27.11.2016 | 7-11 | Бабич В.М. | Головач Л.В. | НВК |
Математика | 03.12.2016 | 6-11 | Петрова Л.А., Пацюк Н.І. | Кисіль А.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Географія | 04.12.2016 | 8-11 | Предко Н.І. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Правознавство | 10.12.2016 | 9-11 | Звєкова О.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Фізика | 11.12.2016 | 7-11 | Бараннік Н.Д. | Йовенко С.С. | НВК |
Інформаційні технології | 17.12.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Російська мова | 18.12.2016 | 8-11 | Єременко С.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№2 |
Економіка | 24.12.2016 | 9-11 | Предко Н.І. | Предко Н.І. | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Астрономія | 25.12.2016 | 10-11 | Бараннік Н.Д. | Бітюк В.П. | НВК |
СПИСОК учнів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
учасників МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК на 2016 рік
п/п | П.І.Б. учнів | Клас | Назва відділення | Секція | Базова дисципліна | Тема роботи | Науковий керівник |
1. | Таран Анастасія Ігоріна | 10 | Мовознавство | Англійська мова | Англійська мова | Простір і час в англійській чарівній казці | Кольга Н.Г. |
2. | Лукашова Ольга Миколаївна | 10 | Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | Мистецтвознавство | Українська мова та література | Український віночок в етнографії та фольклорі | Дмитренко А.В. |
3. | Яник Катерина Олександрівна | 11 | Мовознавство | Англійська мова | Англійська мова | Семантика антропонімів у англійських прислів’ях та приказках | Хмельницька Л.В. |
4. | Божко Олександра Віталіївна | 11 | Математика | Матесатика | Математика | Софізми й парадокси у математиці | Пацюк Н. М. |
5. | Лялик Андрій Романович | 11 | Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | Світова література | Світова література | Художня своєрідність розв’язання проблеми митця і творчості у повісті М.Гоголя «Портрет» | Єременко С.А. |
6. | Юр Вікторія Володимирівна | 11 | Хімії та біології | Психологія | Біологія | Феномен нещасливого кохання | Зубко М.В. |
7. | Бабич Тетяна Леонідівна | 9-А | Хімії та біології | Медицина | Біологія | Вивчення стану опорно-рухового апарату у школярів | Бабич В.М. |
8. | Майстренко Анна Миколаївна | 9-А | Мовознавство | Англійська мова | Англійська мова | Способи творення прізвищ в англійській мові | Хмельницька Л.В. |
9. | Дмитренко Ольга Вікторівна | 9-А | Математика | Прикладна математика | Математика | Феномен золотого перерізу | Петрова Л. А. |
10. | Земляна Дар’я Віталіївна | 8 | Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | Літературознавстві | Українська мова та література | Притчевий характер творів Емми Андієвської | Андронова О. В. |
11. | Корнієнко Анна Сергіївна | 8 | Мовознавство | Українська мова | Українська мова та література | Засоби творення каламбурів в українській мові | Андронова О. В. |
12. | Піскор Арсен Максимович | 8 | Історія | Всесвітня історія | Історія України | Міфи про тамплієрів | Звєкова О. А. |
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ 28.10.2016 року № 165-ОД
Про підсумки проведення І етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2016-2017 н. р.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки від 15 вересня 2016 року № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22вересня 2011року №1099, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради № 73-ОД від 29.09.2016, наказу по школі № 151- ОД від 30.09.2016 року з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін у школі з 03.10.2016 по 27.10.2016 року проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 базових дисциплін:
- З образотворчого мистецтва – 13 учнів (Тимошенко Л.В.);
- З зарубіжної літератури – 31 учень (Івасенко Т.В. – 12 учнів, Єременко С.А. – 19 учнів);
- з російської мови і літератури –25 учнів (Івасенко Т. В. - 7, Єременко С. А. – 18);
- з фізики – 34 учнів (Бараннік Н. Д. – 30, Петрова Л.А. - 4);
- з екології – 4 учні (Бабич В. М.);
- з біології – 16 учнів (Бабич В. М.);
- з історії – 25 учнів (Предко Н. І. , Звєкова О.А.);
- з іноземної мови – 26 учнів (англійська мова – 20 учнів ( 18 - Кольга Н. Г., 6 – Хмельницька Л.В.) ;
- з математики – 48 учнів (Петрова Л. А. – 29, Пацюк Н.І. - 19);
- з трудового навчання – 11 учнів (Смірнова Н. М.);
- з української мови та літератури – 27 учнів (Плотніцький І. І. – 3, Андронова О. В. – 13, Дмитренко А.В. - 11);
- з хімії – 18 учнів ( Бабич В. М.);
- з правознавства – 10 (Звєкова О.А.);
- з географії – 21 учнів (Предко Н. І.);
- з основ економіки – 18 учнів (Предко Н. І.);
- з астрономії – 8 учнів (Бараннік Н. Д.);
- з інформатики – 12 учнів (Бичок С. М.);
- з інформаційних технологій – 12 учнів (Бичок С. М.).
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення оргкомітету та членів журі про визначення учнів, які братимуть участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (згідно поданих протоколів):
1) Лялик Андрій ( 11 клас): інформаційні технології, географія, українська мова та література; зарубіжна література – 4 предмети;
2) Земляна Даря (8 клас) - географія, хімія, українська мова та література, математика, іноземна мова, історія, біологія, фізика, російська мова, зарубіжна література, образотворче мистецтво – 11 предметів;
3) Бондаренко Микола (9-а клас): географія, історія, фізика, російська мова – 4 предмети;
4) Яник Катерина (11 клас): географія , хімія, українська мова та література, іноземна мова, історія, фізика, російська мова, зарубіжна література – 8 предметів;
5) Таран Анастасія (10 клас) – інформаційні технології , географія, українська мова та література, математика, іноземна мова, історія, екологія, біологія, фізика, зарубіжна література – 10 предметів;
6) Юр Вікторія (11 клас) – хімія, екологія, біологія, фізика, російська мова – 5 предметів;
7) Самійленко Богдан ( 10 клас) – інформатика, правознавство, хімія, біологія, російська мова – 5 предметів;
8) Лукашова Ольга (10 клас) – астрономія, географія, правознавство, іноземна мова, образотворче мистецтво – 5 предметів;
9) Руденко Валерій (9-б клас) – інформатика – 1 предмет;
10) Степчук Олександр (9-а клас) – інформатика, хімія – 2 предмети;
11) Іваха Маркус (8 клас) – інформатика – 1 предмет;
12) Божко Олександра (11 клас) – математика, біологія, образотворче мистецтво – 3 предмети;
13) Саєнко Віталіна (11 клас) – математика – 1 предмет;
14) Бондар Олександра (10 клас) – фізика – 1 предмет;
15) Палінко Вікторія (10 клас) – правознавство, українська мова та література, математика, історія, російська мова, зарубіжна література – 6 предметів;
16) Рибалка Дар’я (10 клас) – інформаційні технології, астрономія, економіка, хімія – 4 предмети;
17) Дмитренко Ольга (9-а клас) – інформаційні технології, математика - 2 предмети;
18) Капишін Антон (9-а клас) – інформатика, хімія, математика, іноземна мова, біологія, фізика, зарубіжна література – 7 предметів;
19) Майстренко Анна (9-а клас) – українська мова та література, іноземна мова, історія, біологія, російська мова, зарубіжна література – 6 предметів;
20) Сологуб Олександра (7 клас) математика – 1 предмет;
21) Харченко Юлія (7 клас) – українська література, фізика, зарубіжна література – 3 предмети;
22) Вайдич Аліна (11 клас) – астрономія – 1 предмет;
23) Остапенко Вячеслав (11 клас) – астрономія, інформатика, правознавство, трудове навчання, іноземна мова, історія – 6 предметів;
24) Дмитренко Антоніна (11 клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
25) Лугіна Дмитро (10 клас) – економіка, історія – 2 предмети;
26) Рихлик Дарина (8 клас) – інформаційні технології – 1 предмет;
27) Піскор Арсен (8 клас) – інформатика, інформаційні технології – 2 предмети;
28) Пархоменко Олександр (11 клас) – інформатика – 1 предмет;
29) Федорченко Максим (10 клас) – інформатика, економіка – 2 предмети;
30) Чиншевий Назар (8 клас) – інформатика, хімія, математика, фізика – 4 предмети;
31) Кривінчук Марина (9-а клас) – інформаційні технології, правознавство – 2 предмети;
32) Ковалівський Богдан (11 клас)– інформаційні технології – 1 предмет;
33) Коваленко Тетяна (8 клас) – географія - 1 предмет;
34) Мосійчук Ілля (9-б клас) – географія, економіка – 2 предмети;
35) Прядка Богдана (9-б клас) – економіка – 1 предмет;
36) Усик Максим (9-а клас) – правознавство – 1 предмет;
37) Галушко Максим (8 клас) – історія - 1 предмет;
38) Євтушенко Юлія (7 клас) – хімія – 1 предмет;
39) Островська Діана (7 клас) – хімія, українська мова та література, математика, фізика, зарубіжна література – 5 предметів;
40) Корнієнко Анна (8 клас) – українська мова та література, біологія, російська мова, зарубіжна література – 4 предмети;
41) Манжос Ілля (9-б клас) – трудове навчання – 1 предмет;
42) Бабич Тетяна (9-а клас) – трудове навчання – 1 предмет;
43) Тушинська Галина (11 клас) – трудове навчання – 1 предмет;
44) Броварська Юлія (6-а клас) – математика – 1 предмет;
45) Малинка Тетяна (6-б клас) – математика – 1 предмет;
46) Гаврилюк Іллю (8 клас) – іноземна мова – 1 предмет;
47) Кулініч Діана (8 клас) – образотворче мистецтво - 1 предмет;
48) Хоменко Тетяна –(9-б клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
49) Якименко Анастасія (9-б клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
2. Відзначити найактивніших учасників і переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін подяками та сувенірами : Земляна Даря (8 клас), Таран Анастасія (10 клас), Яник Катерина (11 клас), Юр Вікторія (11 клас), Самійленко Богдан (10 клас), Островська Діана (7 клас), Остапенкор Вячеслав (11 клас), Капишін Антон (9-а клас), Майстренко Анна (9-а клас), Палінко Вікторія (10 клас), Лукашова Ольга (10 клас), Юр Вікторія (11 клас).
3. Висловити подяку всім переможцям І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
4. Організувати нагородження переможців олімпіад під час проведення тижня шани школи (квітень 2017 року).
5. Вчителям учнів-переможців, які будуть брати участь в ІІ етапі олімпіад, допомогти в підготовці школярів до участі в ІІ етапі та ознайомити їх з Пам’яткою учасника ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
6. Призначити керівниками команд учнів, які будуть брати участь у ІІ етапі олімпіад, вчителів школи (ДОДАТОК 1) та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час проведення даних олімпіад.
7. Керівникам команд неухильно дотримуватись Пам’ятки чергового учителя ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Івасенко Т. В.
Директор
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 О. І. Ігнатій
Додаток 1
до наказу по школі
№ 165 - ОД від 28.10.2016
Список
членів журі та керівників команд ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.
Олімпіада | Дата проведення | Класи | Члени журі | Черговий вчитель-керівник команди | Місце проведення олімпіади |
Зарубіжна література | 29.10.2016 | 7-11 | Єременко С.А. (голова журі) | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Образотворче мистецтво | 30.10.2016 | 8-11 | Тимошенко Л.В. | Тимошенко Л.В. | НВК |
Біологія | 05.11.2016 | 8-11 | Бабич В.М. | Малимон С.С. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Українська мова і література | 06.11.2016 | 7-11 | Плотніцький І.І. Андронова О.В. Дмитренко А.В. | Зубко М.В. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Трудове навчання | 12.11.2016 | 8-11 | Смірнова Н.М. | Смірнова Н.М. | НВК |
Екологія | 13.11.2016 | 10-11 | Бабич В.М. | Бабич В.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Іноземні мови (англійська) | 19.11.2016 | 8-11 | Кольга Н.Г. (голова журі) Хмельницька Л.В. | Кольга Н.Г. Хмельницька Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
Інформатика | 20.11.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Історія | 26.11.2016 | 8-11 | Предко Н.І. Звєкова О.А. | Корж Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 |
Хімія | 27.11.2016 | 7-11 | Бабич В.М. | Головач Л.В. | НВК |
Математика | 03.12.2016 | 6-11 | Петрова Л.А., Пацюк Н.І. | Кисіль А.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Географія | 04.12.2016 | 8-11 | Предко Н.І. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Правознавство | 10.12.2016 | 9-11 | Звєкова О.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Фізика | 11.12.2016 | 7-11 | Бараннік Н.Д. | Йовенко С.С. | НВК |
Інформаційні технології | 17.12.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Російська мова | 18.12.2016 | 8-11 | Єременко С.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№2 |
Економіка | 24.12.2016 | 9-11 | Предко Н.І. | Предко Н.І. | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Астрономія | 25.12.2016 | 10-11 | Бараннік Н.Д. | Бітюк В.П. | НВК |
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Березанської міської ради Київської області освіти від 02.09.2016 № 131-ОД
Координаційна рада
наукового товариства учнів «Олімп»
Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
1. Івасенко Т.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени координаційної ради:
2. Хмельницька Л.В. - учитель іноземної мови
3. Предко Н.І. - учитель географії , історії
4. Андронова О.В. – учитель української мови та літератури
5. Петрова Л.А. - учитель математики
6. Зубко М.В. - практичний психолог, соціальний педагог
7. Онуфрійчук Г.І. - бібліотекар
ЯНИК КАТЕРИНА – ПРЕЗИДЕНТ НТУ
МАЙСТРЕНКО АННА – ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ
БРЕУС ЯНА - СЕКРЕТАР
Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом директора Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1
№ 131-ОД від 02.09.2016 р.
Мережа відділень та секцій наукового товариства учнів «Олімп» Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1
Секції, які працюють у 2015/2016 н.р. | Керівники секцій |
1. Англійська мова | Кольга Ніна Григорівна |
2. Зарубіжна література | Єременко Світлана Акиндинівна |
3. Українська література | Андронова Оксана Василівна |
4. Астрономія та астрофізика | Петрова Лариса Андріївна |
5. Мистецтвознавство | Плотніцький Ігор Ігорович Андронова Оксана Василівна Смірнова Наталія Миколаївна Дмитренко Анжеліка Вікторівна |
6. Зоологія, ботаніка | Бабич Вікторія Миколаївна |
7. Психологія | Зубко Мар’яна Василівна |
8. Фольклористика | Андронова Оксана Василівна |
9. Медицина | Бабич Вікторія Миколаївна |
10. Валеологія | Лепеха Людмила Григорівна |
11. Хімія та біологія | Зубко Мар’яна Василівна |
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ
28.10.2016 року № 165-ОД
Про підсумки проведення І етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін
у 2016-2017 н. р.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки від 15 вересня 2016 року № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22вересня 2011року №1099, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради № 73-ОД від 29.09.2016, наказу по школі № 151- ОД від 30.09.2016 року з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін у школі з 03.10.2016 по 27.10.2016 року проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 базових дисциплін:
- З образотворчого мистецтва – 13 учнів (Тимошенко Л.В.);
- З зарубіжної літератури – 31 учень (Івасенко Т.В. – 12 учнів, Єременко С.А. – 19 учнів);
- з російської мови і літератури –25 учнів (Івасенко Т. В. - 7, Єременко С. А. – 18);
- з фізики – 34 учнів (Бараннік Н. Д. – 30, Петрова Л.А. - 4);
- з екології – 4 учні (Бабич В. М.);
- з біології – 16 учнів (Бабич В. М.);
- з історії – 25 учнів (Предко Н. І. , Звєкова О.А.);
- з іноземної мови – 26 учнів (англійська мова – 20 учнів ( 18 - Кольга Н. Г., 6 – Хмельницька Л.В.) ;
- з математики – 48 учнів (Петрова Л. А. – 29, Пацюк Н.І. - 19);
- з трудового навчання – 11 учнів (Смірнова Н. М.);
- з української мови та літератури – 27 учнів (Плотніцький І. І. – 3, Андронова О. В. – 13, Дмитренко А.В. - 11);
- з хімії – 18 учнів ( Бабич В. М.);
- з правознавства – 10 (Звєкова О.А.);
- з географії – 21 учнів (Предко Н. І.);
- з основ економіки – 18 учнів (Предко Н. І.);
- з астрономії – 8 учнів (Бараннік Н. Д.);
- з інформатики – 12 учнів (Бичок С. М.);
- з інформаційних технологій – 12 учнів (Бичок С. М.).
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення оргкомітету та членів журі про визначення учнів, які братимуть участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (згідно поданих протоколів):
1) Лялик Андрій ( 11 клас): інформаційні технології, географія, українська мова та література; зарубіжна література – 4 предмети;
2) Земляна Даря (8 клас) - географія, хімія, українська мова та література, математика, іноземна мова, історія, біологія, фізика, російська мова, зарубіжна література, образотворче мистецтво – 11 предметів;
3) Бондаренко Микола (9-а клас): географія, історія, фізика, російська мова – 4 предмети;
4) Яник Катерина (11 клас): географія , хімія, українська мова та література, іноземна мова, історія, фізика, російська мова, зарубіжна література – 8 предметів;
5) Таран Анастасія (10 клас) – інформаційні технології , географія, українська мова та література, математика, іноземна мова, історія, екологія, біологія, фізика, зарубіжна література – 10 предметів;
6) Юр Вікторія (11 клас) – хімія, екологія, біологія, фізика, російська мова – 5 предметів;
7) Самійленко Богдан ( 10 клас) – інформатика, правознавство, хімія, біологія, російська мова – 5 предметів;
8) Лукашова Ольга (10 клас) – астрономія, географія, правознавство, іноземна мова, образотворче мистецтво – 5 предметів;
9) Руденко Валерій (9-б клас) – інформатика – 1 предмет;
10) Степчук Олександр (9-а клас) – інформатика, хімія – 2 предмети;
11) Іваха Маркус (8 клас) – інформатика – 1 предмет;
12) Божко Олександра (11 клас) – математика, біологія, образотворче мистецтво – 3 предмети;
13) Саєнко Віталіна (11 клас) – математика – 1 предмет;
14) Бондар Олександра (10 клас) – фізика – 1 предмет;
15) Палінко Вікторія (10 клас) – правознавство, українська мова та література, математика, історія, російська мова, зарубіжна література – 6 предметів;
16) Рибалка Дар’я (10 клас) – інформаційні технології, астрономія, економіка, хімія – 4 предмети;
17) Дмитренко Ольга (9-а клас) – інформаційні технології, математика - 2 предмети;
18) Капишін Антон (9-а клас) – інформатика, хімія, математика, іноземна мова, біологія, фізика, зарубіжна література – 7 предметів;
19) Майстренко Анна (9-а клас) – українська мова та література, іноземна мова, історія, біологія, російська мова, зарубіжна література – 6 предметів;
20) Сологуб Олександра (7 клас) математика – 1 предмет;
21) Харченко Юлія (7 клас) – українська література, фізика, зарубіжна література – 3 предмети;
22) Вайдич Аліна (11 клас) – астрономія – 1 предмет;
23) Остапенко Вячеслав (11 клас) – астрономія, інформатика, правознавство, трудове навчання, іноземна мова, історія – 6 предметів;
24) Дмитренко Антоніна (11 клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
25) Лугіна Дмитро (10 клас) – економіка, історія – 2 предмети;
26) Рихлик Дарина (8 клас) – інформаційні технології – 1 предмет;
27) Піскор Арсен (8 клас) – інформатика, інформаційні технології – 2 предмети;
28) Пархоменко Олександр (11 клас) – інформатика – 1 предмет;
29) Федорченко Максим (10 клас) – інформатика, економіка – 2 предмети;
30) Чиншевий Назар (8 клас) – інформатика, хімія, математика, фізика – 4 предмети;
31) Кривінчук Марина (9-а клас) – інформаційні технології, правознавство – 2 предмети;
32) Ковалівський Богдан (11 клас)– інформаційні технології – 1 предмет;
33) Коваленко Тетяна (8 клас) – географія - 1 предмет;
34) Мосійчук Ілля (9-б клас) – географія, економіка – 2 предмети;
35) Прядка Богдана (9-б клас) – економіка – 1 предмет;
36) Усик Максим (9-а клас) – правознавство – 1 предмет;
37) Галушко Максим (8 клас) – історія - 1 предмет;
38) Євтушенко Юлія (7 клас) – хімія – 1 предмет;
39) Островська Діана (7 клас) – хімія, українська мова та література, математика, фізика, зарубіжна література – 5 предметів;
40) Корнієнко Анна (8 клас) – українська мова та література, біологія, російська мова, зарубіжна література – 4 предмети;
41) Манжос Ілля (9-б клас) – трудове навчання – 1 предмет;
42) Бабич Тетяна (9-а клас) – трудове навчання – 1 предмет;
43) Тушинська Галина (11 клас) – трудове навчання – 1 предмет;
44) Броварська Юлія (6-а клас) – математика – 1 предмет;
45) Малинка Тетяна (6-б клас) – математика – 1 предмет;
46) Гаврилюк Іллю (8 клас) – іноземна мова – 1 предмет;
47) Кулініч Діана (8 клас) – образотворче мистецтво - 1 предмет;
48) Хоменко Тетяна –(9-б клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
49) Якименко Анастасія (9-б клас) – образотворче мистецтво – 1 предмет;
2. Відзначити найактивніших учасників і переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін подяками та сувенірами : Земляна Даря (8 клас), Таран Анастасія (10 клас), Яник Катерина (11 клас), Юр Вікторія (11 клас), Самійленко Богдан (10 клас), Островська Діана (7 клас), Остапенкор Вячеслав (11 клас), Капишін Антон (9-а клас), Майстренко Анна (9-а клас), Палінко Вікторія (10 клас), Лукашова Ольга (10 клас), Юр Вікторія (11 клас).
3. Висловити подяку всім переможцям І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
4. Організувати нагородження переможців олімпіад під час проведення тижня шани школи (квітень 2017 року).
5. Вчителям учнів-переможців, які будуть брати участь в ІІ етапі олімпіад, допомогти в підготовці школярів до участі в ІІ етапі та ознайомити їх з Пам’яткою учасника ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
6. Призначити керівниками команд учнів, які будуть брати участь у ІІ етапі олімпіад, вчителів школи (ДОДАТОК 1) та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час проведення даних олімпіад.
7. Керівникам команд неухильно дотримуватись Пам’ятки чергового учителя ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Івасенко Т. В.
Директор
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 О. І. Ігнатій
Додаток 1
до наказу по школі
№ 165 - ОД від 28.10.2016
Список
членів журі та керівників команд ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.
Олімпіада | Дата проведення | Класи | Члени журі | Черговий вчитель-керівник команди | Місце проведення олімпіади |
Зарубіжна література | 29.10.2016 | 7-11 | Єременко С.А. (голова журі) | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Образотворче мистецтво | 30.10.2016 | 8-11 | Тимошенко Л.В. | Тимошенко Л.В. | НВК |
Біологія | 05.11.2016 | 8-11 | Бабич В.М. | Малимон С.С. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Українська мова і література | 06.11.2016 | 7-11 | Плотніцький І.І. Андронова О.В. Дмитренко А.В. | Зубко М.В. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Трудове навчання | 12.11.2016 | 8-11 | Смірнова Н.М. | Смірнова Н.М. | НВК |
Екологія | 13.11.2016 | 10-11 | Бабич В.М. | Бабич В.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Іноземні мови (англійська) | 19.11.2016 | 8-11 | Кольга Н.Г. (голова журі) Хмельницька Л.В. | Кольга Н.Г. Хмельницька Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст.№1 |
Інформатика | 20.11.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Історія | 26.11.2016 | 8-11 | Предко Н.І. Звєкова О.А. | Корж Л.В. | ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 |
Хімія | 27.11.2016 | 7-11 | Бабич В.М. | Головач Л.В. | НВК |
Математика | 03.12.2016 | 6-11 | Петрова Л.А., Пацюк Н.І. | Кисіль А.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4 |
Географія | 04.12.2016 | 8-11 | Предко Н.І. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Правознавство | 10.12.2016 | 9-11 | Звєкова О.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2 |
Фізика | 11.12.2016 | 7-11 | Бараннік Н.Д. | Йовенко С.С. | НВК |
Інформаційні технології | 17.12.2016 | 8-11 | Бичок С.М. (голова журі) | Бичок С.М. | ЗОШ І-ІІІ ст..№4 |
Російська мова | 18.12.2016 | 8-11 | Єременко С.А. | - | ЗОШ І-ІІІ ст..№2 |
Економіка | 24.12.2016 | 9-11 | Предко Н.І. | Предко Н.І. | ЗОШ І-ІІІ ст..№1 |
Астрономія | 25.12.2016 | 10-11 | Бараннік Н.Д. | Бітюк В.П. | НВК |
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ
18.11.2016 № 184 - ОД
Про підсумки проведення І етапу УІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка в 2016-2017 н.р.
На виконання Указу Президента України від 30 жовтня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №571, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 14.09.2016 №1/9-491 «Про проведення VІІМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради № 82 – ОД від 09.11.2016 року, наказу по школі № 179 - ОД від 09.11 2016 року та з метою гідного вшанування пам’яті митця, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні в навчальному закладі проходив І етап конкурсу 17.11.2016 року за завданнями складеними вчителями української мови та літератури відповідно до навчальних програм з української мови та літератури з урахуванням вікових особливостей учасників. В І етапі брали участь учні 5-11 класів незалежно від рівня їх знань з української мови та літератури.
В І етапі взяли участь
Класи | Кількість учасників І етапу | Кількість переможців І етапу | ||
І м. | ІІ м. | ІІІ м. | ||
5-А | 5 | 1 | 1 | 3 |
5-Б | 4 | - | 1 | 3 |
6-А | 5 | 1 | 2 | 2 |
6-Б | 3 | - | - | - |
7 | 7 | 1 | 3 | 3 |
8 | 3 | 1 | 2 | - |
9-А | 5 | 1 | 1 | 1 |
9-Б | 1 | - | - | 1 |
10 | 3 | 1 | 2 | - |
11 | 15 | 1 | 1 | 3 |
Всього | 48 | 7 | 13 | 16 |
На ІІ (міський) етап виділені:
№ | ПІП учня | Дата народження | Навчальний заклад | Клас | ПІП учителя |
1 | Рудовська Ірина Юріївна | 01.09.2005 | ЗОШ № 1 | 5 | Андронова О.В. |
2 | Кольга Каріна Олександрівна | 07.02.2005 | ЗОШ № 1 | 6 | Дмитренко А.В. |
3 | Харченко Юлія Олегівна | 06.05.2004 | ЗОШ № 1 | 7 | Андронова О.В. |
4 | Земляна Дар’я Віталіївна | 23.06.2003 | ЗОШ № 1 | 8 | Андронова О.В. |
5 | Бондаренко Микола Миколайович | 25.03.2002 | ЗОШ № 1 | 9 | Дмитренко А.В. |
6 | Палінко Вікторія Олегівна | 06.07.2001 | ЗОШ № 1 | 10 | Дмитренко А.В. |
7 | Яник Катерина Олександрівна | 11.03.2000 | ЗОШ № 1 | 11 | Плотніцький І.І. |
Виходячи з вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
- Затвердити рішення оргкомітету та членів журі про визначення учнів, які будуть брати участь у ІІ етапі (міському) УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
2. Відзначити успіхи учнів, переможців І етапу мовно-літературного конкурсу та педагогів, які їх підготували, на шкільному святі обдарованих дітей.
3. Вчителям учнів Дмитренко А. В., Плотніцькому І, І. та Андроновій О. В., які будуть брати участь у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу, розробити план підготовки учнів до участі в ІІ (міському) етапі конкурсі та створити належні умови для підготовки.
- Призначити керівниками команди учнів, які будуть брати участь у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу вчителів української мови та літератури Плотніцького І. І. , Дмитренко А.В., Єременко С.А. та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час проведення конкурсу 20.11.2016 року в Березанському НВК.
- Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з НВР Івасенко Т. В..
Директор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 О. І. Ігнатій
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Березанської міської ради Київської області
НАКАЗ
25.11.2016 року № 189-ОД
Про підсумки проведення І етапу ХУІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016/2017 н.р.
На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року №1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року №168, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за №643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2016 року №1/11-13227 «Про проведення ХVІІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу департаменту освіти і науки від 17 жовтня 2016 № 322 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016/2017 навчальному році», наказу відділу освіти № 83-ОД від 09.11.2016 року, наказу по школі № 178-ОД від 09.11.2016 та з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народув школі було проведено 24.11.2016 року І етап конкурсу, в якому взяли участь 73 учні 3-11 класів
Класи | Кількість учасників І етапу | П.І.Б. вчителя | |
3-а | 15 | Бітюк В.П. | |
3-б | 11 | Малимон С.С. | |
4-а | 5 | Кисіль А.М. | |
4-б | 6 | Рудовська Н.В. | |
5-а | 4 | Андронова О.В. | |
5-б | 2 | Андронова О.В. | |
6-а | 3 | Дмитренко А.В. | |
6-б | 2 | Андронова О.В. | |
7 | 5 | Андронова О.В. | |
8 | 3 | Андронова О.В. | |
9-а | 3 | Дмитренко А.В. | |
9-б | - | Дмитренко А.В. | |
10 | - | Дмитренко А.В. | |
11 | 14 | Плотніцький І.І. | |
Всього | 73 |
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення оргкомітету та членів журі про визначення учнів, які братимуть участь у ІІ (міському) етапі ХУІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика :
№ | ПІП учня | Дата народження | Навчальний заклад | Клас | ПІП учителя |
1 | Васільєва Діана Миколаївна | 11.07.2007 | ЗОШ № 1 | 3-Б | Малимон С.С. |
2 | Степаненко Артем Анатолійович | 15.01.2007 | ЗОШ № 1 | 4-А | Кисіль А.М. |
3 | Броварська Юлія Борисівна | 18.03.2005 | ЗОШ № 1 | 6-А | Дмитренко А.В. |
4 | Євтушенко Юлія Андріївна | 03.02.2004 | ЗОШ № 1 | 7 | Андронова О.В. |
5 | Яник Катерина Олександрівна | 11.03.2000 | ЗОШ № 1 | 11 | Плотніцький І.І. |
2. Відзначити переможців конкурсу подяками та сувенірами: Васільєву Діану, Степаненка Артема, Броварську Юлія, Євтушенко Юлію, Яник Катерину.
3. Висловити подяку всім учасникам Конкурсу , а також їх керівникам Бітюк В.П., Малимон С.С., Рудовській Н.В., Кисіль А.М., Плотніцькому І.І., Андроновій О.І., Дмитренко А.В.
4. Вчителям учнів-переможців, які будуть брати участь в наступних етапах Конкурсу, допомогти в підготовці школярів.
5. Призначити керівниками команд учнів, які будуть брати участь у ІІ етапі Конкурсу 27.11.2016 р. вчителів Головач Л.В.,Андронову О.В. та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час проведення даного конкурсу.
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Івасенко Т. В.
Коментарi