Новий рік у першій школі

Напередодні Нового року традиційно відбулися новорічні ранки у всіх класах школи.До найменших завітали артисти з цікавою розважальною програмою. Учні і батьки були задоволені./Files/images/48996004_766871636981853_6937029562144391168_n.jpg

У середніх і старших класах відбулися новорічні шоу на основі відомих телепередач "Хто зверху?" та "Холостяк". Глядачі отримали масу задоволень.

/Files/images/IMG_2576.JPG

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Хай цей рік принесе Вам здров'я, успіхів, щастя, везіння, терпіння.


Конкурс ерудитів "Наша планета Земля"

17 грудня вчитель географії Предко Н.І. провела для восьмикласників конкурс ерудитів «Наша планета Земля», присвячений Міжнародному дню гір. В І турі команди на швидкість мали дати відповіді на запитання щодо рельєфу планети. В ІІ конкурсі капітани задавали фотозапитання один одному. ІІІ тур називався «Продовж речення», в ньому учні згадували історію формування нашої планети. Для конкурсу «Домашнє завдання» учасники готували поезії відомих поетів (чи власні), присвячені горам. Найкращими знавцями рельєфу Землі виявилася команда 8-б класу. В підсумку загальними зусиллями учасники конкурсу дійшли висновку, що природа нашої планети красива, чудова, але дуже тендітна, тому потребує захисту і піклування. Бережіть її і пам’ятайте, що ми є частиною Землі, це наш дім, про який слід дбати і не шкодити йому.

/Files/images/2018-12-17-1621.jpg

/Files/images/2018-12-17-1625(0)(0).jpg

/Files/images/2018-12-17-1631.jpg


Міжнародний день чаю 14 грудня

Складно уявити наше сьогодення без духмяної чашечки чаю. Його

п’ють, щоб підбадьоритись, щоб заспокоїтись і просто поспілкуватись.

Саме за чашкою чаю 14 грудня учні 5-Б класу на чолі з класним керівником Божко Л.О. святкували Міжнародний день чаю, запросивши вчителів на чайну церемонію. Діти ознайомили з історією походження та географією чаю, традиціями чаювання у різних країнах світу, з секретами заварювання чаю, а також культурою та побутом українського народу.

/Files/images/IMG_2422.JPG

З великим задоволенням хлопчики та дівчатка демонстрували пісні, вірші та анекдоти про цей дивовижний напій. Також запропонували переглянути невеличкий фільм про секрети чаю, його лікувальні властивості.


Година коду

Вже стало традицією в Березанській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 щороку брати участь в Годині коду. Цей всесвітній захід проводиться громадською неприбутковою організацією Code.org, яка має на меті поширення інформатики у школах. Вона зібрала безпрецедентну коаліцію партнерів для проведення Години коду — включно із Microsoft, Apple, Amazon, Boys and Girls Clubs of America та College Board.

/Files/images/Godyna Kodu.jpg

Година коду відбувається щороку протягом тижня інформатики (у 2018р. тиждень інформатики припадає на 3-9 грудня), який запроваджено на честь дня народження піонера комп'ютерних наук Адмірала Грейса Мюрея Хоппера (9 грудня 1906).

Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття.

/Files/images/Godyna KoduА.jpg

Година коду є вступом до інформатики, призначеним для демонстрації того, що кожен може опанувати основи програмування, і залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одно-годинних вправ з кодування, і далі поширюючись на інші події у спільнотах. Ця масова кампанія підтримується більш, як 400 партнерами та 200000 вчителями з усього світу. Вже 662,434,422 учнів спробували Годину коду. А впродовж цього тижня, в рамках проведення учительського дня інформатики, до їх числа приєдналися і учні Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.


День доброти

До Всесвітнього дня доброти в 4 – А класі було проведено виховну годину «Доброта врятує світ». Діти дізнались історію виникнення та традиції відзначення цього свята. Сформулювали Топ – 10 добрих справ. А на завершення заходу створили власну Книгу Добра.

/Files/images/P81115-130243.jpg

/Files/images/P81115-132229.jpg


Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Березанській ЗОШ І-ІІІступенів №1 з 12 по 16 листопада тривав Тижденьбезпеки дорожнього руху. Головною метою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Вчитель основ здоров’я провела урок – практикум для учнів 8 -11 класів «Перша домедична допомога при ДТП».

/Files/images/IMG_20181114_135908.jpg

Класними керівниками було прведено Години спілкування «Безпека на дорозі залежить від кожного».

У 5-7 класах вчитель основ здоров’я та педагог- організатор провели урок- вікторину «Правила безпеки під час переходу вулиці».

/Files/images/IMG_20180927_135757.jpg

З 1 по 4 класи відбувся конкурс малюнка «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху»
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.


День толерантності

/Files/images/tolerant1.jpg

Щорічно День толерантності відзначається 16 листопада в усьому світі, запровадили його 1995 року за рішенням ЮНЕСКО. Толерантність – це соціологічний термін, що позначає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, звичаїв. Сьогодні учні 5-Б та 6-Б класів разом з практичним психологом Зубко М. В. дізнались більше про поняття толерантності. Через різноманітні вправи і ситуації діти зрозуміли як проявляти толерантність у своєму повсякденному житті.

/Files/images/tolerant2.jpg


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

/Files/images/radiodyktan4.jpg

Уже традиційним стало написання радіодиктанту для старшокласників Березанської ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 . Цього року учні 9-11 класів долучилися до його проведення, аби спробувати свої сили, перевірити правописні навички. Адже мало говорити про українську мову і необхідність її збереження, треба говорити українською, писати українською, думати українською. Мова – одяг думки, тож одягаймося стильно – говорімо правильно, пишімо грамотно.


Благодійний ярмарок "Назустріч Мрії"

19 жовтня у Березанській ЗОШ I-III ступенів пройшов всеукраїнський щорічний благодійний ярмарок "Назустріч Мрії", Який очолює Міжнародний Благодійний Фонд "Сильні Духом".Учні разом з батьками приготували смаколики, які продавали за символічну ціну. Виручені кошти ( 9672.30 грн) перерахують хворим діткам./Files/images/IMG_2361.JPG/Files/images/IMG_2370.JPG

Дякуємо учням і батькам за участь у проведенні акції.


Першість з футболу – перемога за нами!

/Files/images/footbal1.png З метою забезпечення рухової активності школярів, зміцнення їх здоров’я, розвитку футболу в місті та з нагоди відзначення Дня захисника України, 11 жовтня 2018 рокуна спортивному комплексі «Дружба» сектором молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради були організовані та проведеніміські змагання з футболу серед учнів7-8 класівзагальноосвітніх навчальних закладів. Кожна команда показувала свою майстерність, приклавши максимум зусиль до перемоги.

І місце - команда ЗОШ № 1 (9 очок), ІІ м- НВК (4 очка), ІІІ місце - ЗОШ № 4 (3 очка).

Переможці та призери нагороджені дипломами сектору молоді та спорту.

(Джерело інформації: http://berezan.org.ua/main/5727-pershst-z-futbolu-sered-shkolyarv.html


День Українського козацтва та захисників України

На передодні свята у школу завітали гості з військового комісаріату. Вони розповіли учням про військову службу, про небезпечну роботу воїнів, які перебувають у зоні бойових дій. Показали зброю, розказали як нею правильно користуватися. Учні з захопленням слухали військових.

/Files/images/IMG_2347.JPG /Files/images/IMG_2351.JPG /Files/images/IMG_2354.JPG


Вітаємо з Днем вчителя!

У перший жовтневий тиждень відзначають професійне свято працівники освіти. Наша школа зустріла це свято нетрадиційно. Учнівське самоврядування підготувало сюрприз у вигляді листівки і музичного вітання. Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Учні школи разом з батьками влаштували святковий концерт з нагоди свята. Педагогічний колектив дякує учням за приємні хвилини./Files/images/IMG_2141.JPG/Files/images/IMG_2241.JPG

/Files/images/IMG_2305.JPG


100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

/Files/images/завантаження.jpg В цьому році Україна, а разом з Україною і весь світ відзначає 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського – великого педагога, спадщина якого входить до педагогічної скарбниці людства.

В.О.Сухомлинський писав:» Людина народжується на світ не для того, щоб лишити по собі слід вічний».

Видатний український педагог, заслужений учитель України, працюючи директором Павлиської середньої школи, В.О.Сухомлинський зробив вагомий внесок у розробку проблем виховання в початковій школі.

/Files/images/20180921_083328.jpg

В нашій школі, у шкільній бібліотеці був проведений тиждень читань творів В.О.Сухомлинського для учнів 2-4 класів і вистава «Ледача подушка» за оповіданням Василя Сухомлинського для учнів перших класів. Виставу зіграли учні 4-А класу.

/Files/images/20180921_094158.jpg

План заходів щодо відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

№ з/п Зміст виховної діяльності Форма виховної діяльності Термін проведення Клас Відповідальні
1. «Все починається з добра» Бесіда Вересень-жовтень 2018 р. 1-А 1-Б Бітюк В.П. Малимон С.С
2. «Щира розмова» Годиниспілкування Жовтень 2018 р. 2-А 2-Б Кисіль А.М. Рудовська Н.В.
3. Читання, Обговорення оповідань, притч Сухомлинського. Читання, обговорення Протягом 2018 р. 3-А 3-Б 4-А 4-Б Головач Л.В. Польової Н.М. Корж Л.В. Проценко Н.М.
4. «Педагогічнаспадщина Василя Сухомлинського» Презентація Вересень-жовтень 2018 р. 5-А 5-Б 6-А 6-Б Хмельницька Л.В. Божко Л.О. Лепеха Л.Г. Предко Н.І.
5. «Мудра людина із щирим серцем» Уроки спілкування Листопад 2018 р. 7-А 7-Б Петрова Л.А. Пацюк Н.І.
6. «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського». Книжковавиставка (шкільна бібліотека) Протягом 2018 р. 8-А 8-Б 9 Галь К.А. Смірнова Н.М. Звєкова О.А.
7. Цікавіфакти з життя В. Сухомлинського «Штрихи з портрета». Інформаційніхвилини Протягом 2018 р. 10-11 Андронова О.В. Дмитренко А.В.
8. Участь у Всеукраїнській олімпіаді «На Урок» Участь у Всеукраїнській олімпіаді Жовтень 2018 р. 1-11 Вчителі-предметники

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дмитренко А.В.


Від Олімпії до наших днів

/Files/images/olimp1.jpg

«Від Олімпії до наших днів» під такою назвою пройшов Олімпійський урок для учнів 6-А класу. Діти дізналися, звідки прийшли до нас Олімпійські ігри, взяли участь у веселих естафетах та конкурсах на олімпійську тематику.

Учні інших класів змагалися з волейболу, футболу, настільного тенісу.Першовересневий дзвоник відбувся нетрадиційно

Першовересневий дзвоник 2018-2019 навчального року відбувся нетрадиційно.

/Files/images/1sept_1.jpg

Свято було наповнене смішками, вітаннями, піснями і танцями. Батьки першокласників зустріли своїх діток танецем. Через мамине рушникове благословення пройшло 63 першокласники та їх перші вчителі: Бітюк Віра Петрівна та Малимон Світлана Сергіївна. Учні школи отримали похвальні листи, подяки. А головним сюрпризом для них став флешмоб від учителів. Цікаво, різнобарвно, незвично пройшли виховні години для 512 учнів школи.

/Files/images/1sept-2.jpg

/Files/images/1sept-3.jpg

Вітаємо з початком нового навчального року! Зичимо всім здоров`я та творчої наснаги!


Звіт керівника

Ми вітаємо вас на нашому сайтіБерезанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за 2017-2018 навчальний рік

І. Забезпечення обов’язкової середньої освіти

В основу діяльності педагогічного колективу Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 були покладені Конституція України, Закон України «Про освіту», Закон України «Про загальну середню освіту».

Згідно законодавчо-нормативних актів в Україні кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

Згідно структури Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 обумовленої Статутом в закладі у 2017-2018 навчальному році функціонувало 18 класів, в яких навчалося 454 учнів.

З них:

1-4 класи – 8 класів - 222 учні;

5-9 класи – 8 класів - 198 учнів;

10-11 класи – 2 класи - 34 учні.

Середня наповнюваність класів по закладу 25 учнів.

На початок 2017-2018 навчального року заклад нараховував 454 учні. За рік 8 учнів вибуло та 8 прибуло. Основною причиною руху учнів була зміна постійного місця проживання.(повний текст за посиланням)

Протокол спільного засідання (зборів) Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 13.06.2018 р.


Шановні колеги!

/Files/images/tabr/IMG_20180608_100821_755.JPG

На базі Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, яка є офіційно акредитованим КООРДИНАЦІЙНО-ТРЕНІНГОВИМ ЦЕНТРОМ ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «НА КРИЛАХ УСПІХУ», 18,19,20 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ буде проведено дидактико-методичну сесію «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи: 1 клас».

Запрошуємо бажаючих приєднатись до ПРОЕКТУ та взяти участь у освітніх заходах, які будуть проведені в нашому закладі. Умовою участі є попередня реєстрація на сайті освітнього проекту «На крилах успіху» https://nakrilahuspihu.com.

Сподіваємось на співпрацю з педагогами-однодумцями, яким не байдужа доля наших учнів та майбутнього освіти!


"Веселі старти"

4 червня Фесенком О.І. з ДЮСШ «Старат» у пришкільному таборі «Дружба» був проведений спортивно-розважальний захід «Веселі старти».

/Files/images/tabr/IMG_1313.JPG

Діти випробовували свою швидкість та спритність у естафетах. Як завжди, найкращі спортивні якості – воля до перемоги та підтримка друзів ̶ стали запорукою успіху для учасників.

/Files/images/tabr/IMG_1329.JPG

/Files/images/tabr/IMG_1331.JPG

По закінченню змагань усі учасники були виснажені, але задоволені!


До уваги батьків майбутніх першокласників!

/Files/images/skolko-stoit-sobrat-rebenka-v-pervyy-klass.12-800x391.jpeg На сайті школи розміщеноНаказ № 91-ОД "Про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти" від 01.06.2018 року.З повним текстом наказу можна ознайомитися за посиланням:

http://berezan-school1.edukit.kiev.ua/informaciya_pro_zaklad/diyaljnistj_zakladu/

Звертаємо увагу, що вільних місць немає!


До пришкільного табору "Дружба" завітали гості

Сьогодні пришкільний табір "Дружба" зустрів гостей з ЦДЮТ "Надія". Творчі викладачі центру провели майстер-клас по виготовленню паперової аплікації.

/Files/images/IMG_1293.jpg

Але на цьому несподіванки не закінчились адже у Парку ветеранів на дітей чекала школа іноземних мов "Гудлайн", яка провела спортивний квест.

/Files/images/IMG_1308.jpg


Відкриття оздоровчого пришкільного табору «Дружба»

29 травня у Березанській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 відбулось відкриття оздоровчого пришкільного табору «Дружба». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту.

/Files/images/IMG-e69214342b82ebfc69874a01f661c4e7-V.jpg

Всі учні були поділені на 5 загонів:

1 загін – «Сонечко»

2 загін – «Смайлик»

3 загін – «Дружба»

4 загін – «Кока-кола»

5 загін – «Wi-Fi»

/Files/images/IMG-832e69e05c982d7f2a8577788c8f562b-V.jpg

Зі словами привітання виступила директор табору Рудовська Ніна Володимирівна. Вона ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня .

На завершення всі відпочивальники табору «Дружба» урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.

/Files/images/IMG-9bc23bb188f31bd07c3a39376476ac04-V.jpg


Cвято останнього дзвоника

Cвято останнього дзвоника завжди проходить урочисто і водночас душевно. Всі чекали його з нетерпінням. Це найулюбленіше свято дітей, адже, закінчується важкий навчальний рік і попереду три місяці канікул.

/Files/images/IMG_1227.jpg

Підведені підсумки всього навчального року. Учасників олімпіад, спортсменів та активістів директор школи нагородила грамотами.

А ось наші випускники чекали на цей день з тривогою і особливим хвилюванням, адже для них це свято – прощання з дитинством.

/Files/images/IMG_1230.jpg

У цей день випускники висловили слова подяки вчителям і батькам. А вчителі дали дітям останні напуття, проводжаючи своїх учнів у нове життя.

/Files/images/IMG_1251.jpg


Свято каші

Традиційне приготування козацького кулішу не залишає байдужим жодного учня. Щорічна каша пройшла у Парку ветеранів.

/Files/images/IMG_1185.jpg

Після шикуванння учні, вчителі та батьки школи пройшли смугу перешкод, після чого змогли посмакувати кулішем. Школярі мали змогу поспівати у караоке. На кінець свята було проведено вікторину, переможці якої отримали солодку винагороду.

/Files/images/IMG_1194.jpg

Свято каші минуло цікаво та весело, що дало змогу зарядитись позитивною енергією ще не на один день!


Велопробіг до кургану "Розрита могила"

20.05.2018р. учні 6-А, 7-Б і 8 класів взяли участь у велопробігу до кургану Розрита могила, приуроченому річниці написання віршу "Розрита могила" Т. Г. Шевченка. Учасники отримали заряд позитиву і задоволення від велопробігу.

/Files/images/Велопробиг.jpg


День вишиванки

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

/Files/images/IMG-fea81d2bc0c40858a3a0ee41e90b10c5-V.jpg

На завершення свята школярi провели флешмоб. Було створено таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля, а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

/Files/images/IMG-803b3d40d4705904f81eb284598c0566-V.jpg


Досягнення березанських школярів

Шкільне життя насичене всілякими подіями. Серед них численні конкурси, змагання, акції з нагоди дат, щорічні олімпіади з навчальних предметів шкільного, міського і, якщо пощастить, обласного рівнів. А от щоб позмагатись якістю та рівнем знань зі школами із усієї України – такого ще не було. Та сучасні технології, схоже, сьогодні з легкістю дають всім і таку можливість.

/Files/images/Освітній портал На урок.jpg

Наприкінці квітня освітній інтернет-портал «На урок» запропонував учням 1 – 11 класів шкіл України взяти участь в інтернет-олімпіаді з шести навчальних предметів (предмети початкової школи, українська мова та література, англійська мова, математика, інформатика, біологія). На відміну від численних онлайн-конкурсів участь була безкоштовною. Як зауважили організатори олімпіади, головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе. Водночас педагоги, послуговуючись результатами інтернет-олімпіади, зможуть контролювати рівень засвоєння учнями ключових тем. Адже вчителі мають доступи до інформації про успішність виконання завдань. Своєчасна робота над помилками допоможе покращити загальний середній бал успішності класу.

Учні Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 підтримали пропозицію вчителів спробувати свої сили в такій олімпіаді. Бажаючих виявилось майже половина всього учнівського складу школи (196 учасників з 1-11 класів). Після реєстрації на сайті кожен отримав лише йому відомий пароль і самостійно виконав тестові завдання з обраного предмету. Слід зауважити, що загалом по Україні учасниками олімпіади стали 294621 учнів.

2 травня оголосили результати інтернет-олімпіади. Факти – річ уперта. Вони чітко засвідчили, що учні Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 мають рівень знань значно вищий за середній в Україні. Принаймні серед учнів тих шкіл, які взяли участь в оліміпіаді. А окремі учасники стали переможцями на міському, обласному рівнях та ввійшли в перші десятки переможців на всеукраїнському рівні.

Так, із 48 учасників олімпіади з інформатики (вчитель Бичок С.М.) 39 учнів отримали дипломи І-ІІІ ступенів. Результати Бабич Вікторії (7-б клас), Коваленко Тетяни (9 клас), Харченко Юлії (8 клас), Шеремета Дениса (6-Б клас) ввійшли в ТОП-10 кращих результатів обласного рейтингу та в 100 кращих робіт в Україні при загальній кількості учасників 73877. Серед 50 учасників олімпіади з іноземної мови (вчителі Хмельницька Л.В., Божко Л.О.) дипломи І-ІІІ ступенів отримали 29 учнів. Перші місця в області з іноземної мови отримали Третяк Яна (2-а клас) та Хмарук Тимур (4-а клас), друге місце - у Касян Софії (5-а клас), третє місце - Майстренко Анна (10 клас). Учасниками інтернет-олімпіади з математики стали 46 учнів школи (вчителі Петрова Л.А., Пацюк Н.І., вчитель початкових класів Корж Л.В.), 13 з них стали власниками дипломів І-ІІІ ступенів. Левадський Ілля (3-а клас), Галушко Максим (9 клас), Дмитренко Ольга (10 клас) ввійшли в десятку кращих олімпійців області. Порадували своїми результатами і учні початкової школи (вчителі Корж Л.В., Польова Н.М.). З 26 учасників – 16 отримали дипломи призерів. А учні 2-б класу Зенченко Даша, Лєбєдєв Максим, Юрьянс Марія та учні 3-а класу Радіоненко Олександр, Пилипчук Софія, Норець Дмитро ввійшли в ТОП-50 кращих результатів в області. Рябуха Софія (6-а клас), Кольга Каріна (7-а клас), Дмитренко Артем (5-б клас), Бабич Тетяна (10 клас) отримали дипломи призерів за участь у олімпіаді з української мови та літератури ( вчителі Дмитренко А.В., Андронова О.В.).

Всеукраїнська олімпіада підвела своєрідний підсумок навчального року. Вона показала високий рівень знань учнів і, водночас, виявила ті проблеми, над якими ще потрібно буде попрацювати. Учні з нетерпінням чекають наступного етапу олімпіади, який організатори обіцяють провести восени 2018 року. Сподіваємось на ще кращі результати!

Директор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 О.І.Ігнатій

Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

З 23.04 по 27.04.18 р. у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходив Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Метою тижня було формування в учнів навичок свідомого та обов'язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час НС, виховання відчуття гуманного ставлення до людини, яка потрапила в біду. Закріплення умінь щодо збереження та захисту здоров'я і життя під час НС, надання першої медичної допомоги.

Тиждень був насичений різноманітними за своєю формою та змістом заходами. Особливо вдало пройшли такі з них:

- гарні знання показали учні 5А та 5Б класів на уроці – вікторині «Азбука безпеки»;

- для учнів 6-х класів був організований конкурс проектів «Пожежна безпека»;

- цікаво пройшли практичні заняття у 7-х класах «Допоможи другу»;

- серед 1 – 4 класів був проведений конкурс малюнків «Будьте, діти, обережні!»

Смірнова Н.М. підготувала цікаві та пізнавальні інформаційні хвилинки для учнів школи.

/Files/images/00000.jpg

Також був проведений майстер-клас для учнів середньої ланки з надання першої медичної допомоги «Знати, щоб вижити». Діти вчилися робити непрямий масаж серця і штучне дихання.

/Files/images/cfqn.jpg

У рамках тижня була проведена навчальна евакуація школи.

/Files/images/0.jpg

Проведені заходи є актуальними, адже навички поведінки в НС запорука збереження життя.


Акція по збору макулатури

Рій «Оберіг» організував довгострокову акцію по збору макулатури, поставивши за мету не тільки зібрати кошти на ремонт актової зали, а й розвинути у дітлахів екомислення, спрямоване на збереження природи. І схоже задум вдався, адже учні школи активно долучилися до заходу. Навіть наймолодші школярі несли повні пакунки відпрацьованого паперу. Пам’ятайте: 100 кг макулатури − зберігає 1 дерево! Тому ми повинні ощадливо використовувати продукцію з деревини та паперу, аби уповільнити процес винищення дерев. Про це дітям розповідають педагоги та організатори акції.

/Files/images/002.jpg

/Files/images/001.jpg


Акція "Посади своє дерево"

Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим, а домівки - охайнішими, приведемо у належний санітарний стан навколишні території, долучимося до їх озеленення – під таким гаслом розпочали двомісячник благоустрою працівники та учні Березанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі. Учні, вчителі та технічні працівники докладають всіх зусиль щодо прибирання прилеглої території та її озеленення.

/Files/images/IMG_1077.jpg

А з нагоди благоусрою діти долучилися до акції "Посади своє дерево". Кожен з бажаючих учнів зміг власноруч посадити деревце. Це принесло їм неабияке задоволення. Метою проведення акції у закладі було: продовжити рід живої природи на території закладу; вчити учнів любити живу природу, доглядати за нею; виховувати свідомих нащадків своєї Батьківщини.

/Files/images/IMG_1012.jpg


День сміху

Заняття другого квітня розпочались активно та барвисто. Кожен клас до Дня сміху обрав свій колір, що став візиткою колективу. Вашій увазі пропонуємо фото звіт.

/Files/images/IMG_0907.JPG


Тато, мама, я - спортивна сім'я

24 березня відбувся конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім`я». Від нашої школи взяли участь відразу дві родини Грохольських та Бойків. За перемогу боролись завзято, тож маємо результат : Грохольські ІІ місце, Бойко – ІV. Вітаємо наших активних учасників !!!

/Files/images/Без имени.jpgПравовий турнір "Юридичний аукціон"


22 березня 2018 року секретар Березанської міської ради Москаленко Л.А., голова правління благодійної організації «Фонд громади Березані» А.Новікова, інспектор з інформаційної підтримки Переяслав-Хмельницького відділу поліції, лейтенант поліції Курлюк Ю.В., кореспондент газети «Березанська громада» Набок Т. завітали до Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

/Files/images/IMG_0861.JPG

Серед учнів 10 класу був проведений правовий турнір «Юридичний аукціон». З метою подання учням нових знань з правознавства та поглиблення вже існуючих, допомоги навчитися використовувати знання та навички на практиці. Учні старших класів отримали в подарунок літературу правознавчої тематики, яку зможуть використовувати під час уроків, та солодкий приз.

/Files/images/IMG_0863.JPG

В ігровій формі було проведене заняття по правилах дорожнього руху з учнями класу. Діти з цікавістю грали в гру та слухали поліцейських, відповідали на запитання правоохоронців. Молодші школярі отримали в подарунок набори дорожніх знаків та костюми.

/Files/images/IMG_0871.JPG

Дякуємо всім гостям та присутнім за гарний настрій та дружню атмосферу.


Добра справа

20 березня у нашій школі учнівським самоврядуванням був організований збір коштів на допомогу родині Іванових.

/Files/images/IMG_0847.JPG

Дякуємо всім, хто був не байдужим і долучився до благодійної акції.


Весна іде - красу несе

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювала жінка, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних обіймів, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

/Files/images/IMG_0696.JPG

7 березня в нашій школі відбулося родинне свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним настроєм, ніжними барвами квітів. Учні та батьки школи подарували незабутній концерт. Своїми танцями, піснями, віршами вони вітали мам, бабусь, сестричок, вчителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.Вчителі борються із негодою

Негода додає роботи всім. Ось і вчителі вирішили розчистити подвір'я школи. Праця на свіжому повітрі додала позитивних емоцій нашому колективу. Що ж робити, коли весна так пожартувала?

/Files/images/snig1.jpg


Міжнародний День рідної мови

/Files/images/Mova1.jpg

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний День рідної мови. Учні нашої школи підтримали світову традицію та одержали задоволення від написання диктанту українською мовою. Залюбки писали про цей скарб, сповнений дива, незвичайних почуттів і краси.


Революція Гідності: як все було

20 лютого відбулася зустріч з майором АТО Подрєзовим Володимиром Михайловичем з нагоди річниці Революції Гідності.

/Files/images/Majdan2.jpg

У дружній, теплій атмосфері, молодь мала нагоду спілкуватись з очевидцем і учасником тих трагічних подій. Володимир Михайлович залюбки відповідав на запитання учнів , а в кінці заходу ми всі разом пом’янули загиблих учасників Майдану хвилиною мовчання.

За приємну, щиру атмосферу подякували нашому гостю. Ми маємо надію, що така зустріч – не остання. Адже саме такі заходи є надзвичайно важливими у житті сучасної молоді.

А на згадку про цю дружню зустріч маємо колективне фото.

/Files/images/Majdan1.jpg


"Веселковий тиждень" початкової школи

«Сім кольорів краси й надії, в них наші задуми і мрії!» – під таким девізом з 5 по 9 лютого пройшов Тиждень початкової школи («Веселковий» тиждень). Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Всі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій. Тому і запропонували провести кожний день Тижня певному кольору веселки, щоб наповнити коридори різнобарв’ям. Діти мандрували різнокольоровими стежками до Веселки. Було проведено багато захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати кожній дитині впевненість у власних силах.

/Files/images/P80207-112330.jpg


Конкурс патріотичної пісні

/Files/images/IMG_0600.JPG

Уже склалася традиція щорічно проводити у школі конкурс патріотичної пісні. І цей навчальний рік не є винятком. Тож 31 січня було проведено конкурс патріотичної пісні "Пісня єднає, на мир надихає". Головна ціль свята – довести, що пісня об’єднує український народ і надає йому неабиякої сили . У конкурсі брали участь учні 1 - 10 класів. Діти відповідально поставилися до конкурсу. Вдало підібрали пісні та гарно їх виконали. Журі конкурсу визначило переможців, тож місця були розподілені так: серед початкових класів І місце поділили учні 4-А та 4-Б класів, ІІ місце - 3-Б клас. Серед середньої та старшої ланки І місце посіли учні 7-А класу, ІІ місце - 10 клас, ІІІ місце - 5-Б клас.

/Files/images/IMG_0627.JPG


Тиждень образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання

З метою розвитку творчих здібностей учнів, організації цікавого дозвілля школярів та патріотичного виховання з 29.01.2018р. по 02.02.2018р. в Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся Тиждень образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання.

/Files/images/obraz_trud1.jpg

Відповідно до плану проведення тижня щодня відбувалися корисні заходи, які зацікавили не тільки учнів школи, педагогічний колектив, а й батьків.

У понеділок було проведено вікторину «У світі праці» серед учнів 5-х класів. Було весело й гамірно.

У вівторок учні 5-х – 7-х класів представили свої роботи на тему «У світі музики й мистецтва».

В середу відбувся конкурс патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає».

В четвер пройшла виставка декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля».

В п’ятницю було проведено музичну вікторину серед учнів початкових класів.

Творчість завжди неповторна. Вона спонукає дітей до пошуку, до нових ідей, до розвитку. В творчості кожен учень може знайти себе.


Загальношкільні батьківські збори

/Files/images/IMG_0513.JPG 26 січня у приміщені актового залу школи відбулися загальношкільні батьківські збори. Перед батьками виступив лікар Березанської МЛ Волошин Л.В. та було підведено підсумки І семестру 2017-2018 н.р.


День Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

/Files/images/20180122_1154591111.jpg

З нагоди відзначення Дня Соборності України в нашій школі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», організовано тематичну виставку в шкільній бібліотеці, випуск шкільної газети. Також учні та вчителі долучились до міського флешмобу та об’єдналися в живий «Ланцюг єдності».

/Files/images/20180122_120236ввввв.jpg


Благодійний ярмарок

19 січня у міському будинку культури відбувся благодійний ярмарок, у якому брала участь й наша школа. Зібрані кошти були передані на підтримку воїнів АТО. Кожен зміг долучитися до благодійної справи придбавши смаколики для себе та своїх близьких.

/Files/images/IMG-db432ba409855b637a281c3aa07c5650-V.jpg

Висловлюємо щиру подяку батьком та учням за підтримку та активну участь у заході.


ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВИ ВІТАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ТА УЧАСНИКІВ ОБЛАСНИХ ЕТАПІВ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД В 2017-2018 Н.Р.

/Files/images/olimpiady_1.jpg ХАРЧЕНКО ЮЛІЮ (БІОЛОГІЯ) - ВЧИТЕЛЬ БАБИЧ В.М.

ЗЕМЛЯНУ ДАР’Ю (БІОЛОГІЯ) – ВЧИТЕЛЬ БАБИЧ В.М.

МАЙСТРЕНКО АННУ (АНГЛІЙСЬКА МОВА) – ВЧИТЕЛЬ ХМЕЛЬНИЦЬКА Л.В.

СОЛОГУБ ОЛЕКСАНДРУ (ІНФОРМАТИКА) – ВЧИТЕЛЬ БИЧОК С.М.

ЧИНШЕВОГО НАЗАРІЯ (ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА) – ВЧ. БИЧОК С.М., ПЕТРОВА Л.А.

ТАРАН АНАСТАСІЮ (ЕКОЛОГІЯ) – ВЧИТЕЛЬ БАБИЧ В.М.

КАПИШІНА АНТОНА (ІНФОРМАТИКА) – ВЧИТЕЛЬ БИЧОК С.М.

ОСТРОВСЬКУ ДІАНУ (ІСТОРІЯ, ГЕОГРАФІЯ) – ВЧ. ЗВЄКОВА О.А., ПРЕДКО Н.І.

РИБАЛКУ ДАР’Ю (ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ) – ВЧИТЕЛЬ БИЧОК С.М.

ЄВТУШЕНКО ЮЛІЮ (ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ) – ВЧИТЕЛЬ БИЧОК С.М.

ПІСКОРА АРСЕНА (ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ) – ВЧИТЕЛЬ БИЧОК С.М.

БОНДАРЕНКО МИКОЛУ (ПРАВОЗНАВСТВО) – ВЧИТЕЛЬ ЗВЄКОВА О.А.

- УЧАСНИКА КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН

ДМИТРЕНКО ОЛЬГУ (МАТЕМАТИКА) - ВЧИТЕЛЬ ПЕТРОВА Л.А.

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ!!!

/Files/images/Vitannia_Olimp1.gif


Новорічні свята

Традиційно наприкінці грудня в школі пройшли Новорічні свята. Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

/Files/images/IMG_0381.JPG

Усім-усім, і дорослим, і малим, ми зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Хай ці дні будуть радісними, будуть казковими! З Новим роком!


Від ідеї освітнього проекту "На крилах успіху" - до його реалізації

13 грудня 2017 року за підтримки міського відділу освіти на базі нашої школи відбувся Педагогічний брифінг «Від ідеї освітнього проекту «На крилах успіху» - до його реалізації». У заході взяли участь освітяни нашого міста та методисти, вчителі початкових класів Баришівського, Переяслав-Хмельницького, Згурівського, Яготинського районів. До роботи брифінгу долучились і батьки майбутніх першокласників.

/Files/images/Bryf1.jpg

Співробітник відділу інновацій та стратегії розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України Юрманова Тетяна Валеріївна ознайомила присутніх з особливостями інноваційного освітнього проекту « На крилах успіху», який спрямований на здоров’язбережувальне інноваційне навчання. Директор Володарської ЗОШ № 2 Кайзер Ольга Миколаївна та заступник директора ліцею № 303 м. Києва Сімонова Валентина Григорівна поділились досвідом організації навчального-виховного процесу в освітньому проекті «На крилах успіху», запропонували присутнім переглянути презентації , посібники, навчальні «бокси».

/Files/images/Bryf3.jpg

Під час брифінгу учасники активно долучились до обговорення особливостей проекту та отримали відповіді на поставлені питання.

Колектив школи вдячний керівникам проекту за змістовну і цікаву зустріч!


День вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років

Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу, і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно…

Традиційно, у четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

/Files/images/голод.JPG

Із нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, у закладі було проведено виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці, учні 3-х та 4-х класів відвідали міський музей, шкільним самоврядуванням проведено тематичне інформування «Злочин влади – трагедія народу». 24 листопада десятикласники разом із класним керівником Дмитренко А. В. провели відкриту виховну годину "Запалюємо пам'яті свічу". Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Учні школи закликали берегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та долучитись до Всеукраїнської акції – запалити свічку пам'яті 25.11.2017 року о 16.00.


Твоє майбутнє - у твоїх руках!

Щороку з жовтня по листопад проводиться шкільний, а потім міський етапи конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – у твоїх руках». Наші діти активно долучились до конкурсу, продемонструвавши свої творчі здібності.

/Files/images/Konkurs1.jpg

17 листопада 2017 року в приміщенні Березанського міського центру зайнятості було нагороджено переможців. Приємно, що серед призерів, учнів нашої школи - більшість. Вітаємо з почесним І місцем Хмарука Тимура (4-А кл.); з ІІ місцем - Остапенка Романа (2-Б кл.) та Стабрину Анастасію (7-Б кл.) ; призерів Земляну Дар'ю (9 кл.) та Якименко Анастасію (10кл.)

Ми пишаємось такими обдарованими дітьми і щиро зичимо успіхів у подальшому!


"Футбольні надії Київщини"

футбол

Відбулися змагання "Футбольні надії Київщини" 1-й етап серед учнів 1 та 2 класів. Суддівство змагань здійснювали тренери-викладачі ДЮСШ "Старт". Переможцем турніру стала команда ЗОШ №1. Бажаємо юним футболістам подальших перемог!


Будь ласка, спілкуймося українською!

З 6 по 10 листопада в нашій школі проходив тиждень української мови та літератури під гаслом : « Будь ласка, спілкуймося українською!» У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

/Files/images/Ukr1.jpg

Яскраві малюнки учнів 5-х класів, присвячені казковим героям, і сьогодні милують око і вражають цікавим різноманіттям. Найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові конкурси та вікторини, що традиційно проводились для учнів, а саме: «У казки на гостинах»(5- Б клас), «Упізнай героя» (5-А клас), «Фразеологічний квест» (6 класи). Учні 7-8 класів уклали збірку музичних творів на слова Т.Г. Шевченка в класичній та сучасній інтерпретаціях, яку презентували в п`ятницю на великій перерві.

Учні 9 класу підготували презентацію збірки « Із цілющих джерел» Онуфрійчук Г.І. та провели цікавий урок із поетесою. Також учні 9-11 класів долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 9 листопада.

У п’ятницю на загальній лінійці було підбито підсумки Тижня української мови та літератури, а найактивніші учасники та переможці були нагороджені грамотами. Без сумніву, тиждень пройшов на високому рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Діти отримали багато нової та цікавої інформації у процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.


"На крилах успіху"

26 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва відбулося засідання педагогічної студії інноваційного освітнього проекту для початкової школи «На крилах успіху».

/Files/images/Kryl;a1.jpg

Ми, вчителі школи Л. В. Головач і Л. В. Корж, мали змогу не тільки ознайомитись з метою проекту, першими результатами та перспективами, а й поспілкуватися з організаторами заходу А. Д. Цимбалару та Н. Є. Пархоменко.

Проект, який з вересня уже стартував у 15 областях, дуже зацікавив нас. Адже він націлений на захоплююче, здоров’язбережувальне інноваційне навчання, а саме: зарахування до школи відбувається на безконкурсній основі; значно скорочена кількість навчальних предметів і тим самим навантаження на учня; дитина під час уроків перебуває в русі; не потрібно носити до школи важкого ранця, лише щотижневий тематичний журнал, а на робочому місці є індивідуальна скринька школяра; передбачена тісна співпраця батьків зі школою.

Але, як кажуть в народі: «Краще один раз побачити, ніж сім разів почути». Таку нагоду матимуть усі бажаючі батьки майбутніх першокласників ЗОШ №1. Найближчим часом планується зустріч батьків і вчителів школи з організаторами проекту. Про дату та час буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами!


Місто Професій "KidsWill"

«Ми завжди починаємо більше поважати людей після того, як спробуємо їх роботу».

/Files/images/Prof1.jpg

Щоб переконатися у справедливості цієї думки У.Федера, учні 2-А і 3-А класів відвідали Місто Професій «KidsWill».

Діти поринули у величезний мегаполіс, де отримали можливість опанувати професії поштаря, поліціянта, банкіра. Попрацювали прибиральниками, лікарями, кондитерами, касирами. Пізнали тонкощі фермерської діяльності, секрети фаху водія та будівельника. Маленькі працівники навчились не лише заробляти, а й розумно витрачати гроші.

/Files/images/Prof2.jpg

Додому повертались стомлені, але сповнені приємних вражень. В очах дітей ясніли вогники сподівання на своє цікаве майбуття в омріяній професії, до якого сьогодні зроблено перший крок.


Ура !!! Чемпіон у 1-А класі!!!

Нікіта Кунцевич 21 жовтня виборов третє місце по Київській області з боротьби айкідо серед однолітків.

/Files/images/Sport1.jpg

Ми пишаємося тобою Нікіто!!!


Ландшафтний парк в Буках

Ландшафтний парк в Буках - дуже красиве місце, тому один лише його огляд принесе велике задоволення. Це місце, де радіють очі і відпочиває душа. Тут можна вдосталь намилуватися красою архітектури, подивитися на тварин в маленькому зоопарку і відчути всі ті позитивні емоції, які були вкладені в парк при його зведенні.

/Files/images/55-lepeha.jpg

Суботнього осіннього ранку учні 5-А класу з класним керівником відвідали з екскурсією мальовничий куточок на Київщині. Діти отримали незабутні враження від краси парку та зробили безліч фото та селфі на пам'ять.


18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований18 жовтня2007Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феноменуторгівлі людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу.

/Files/images/evropa2.jpg

Сьогодні у нашому закладі були проведені інформаційно-профілактичні заходи: виховні години та перегляд відеороликів разом із головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Верес Лесею Олександрівною. Учні висловлювали своє бачення даної теми. На завершення школярі отримали пам’ятки.


Ми знову перші!!!!

/Files/images/11fut1.jpg

Теплого осіннього дня на спортивному комплексі «Дружба» зібралися команди шкіл міста на змагання з футболу серед юнаків 9-11 класів. Змагання, згідно з положенням, проходили за круговою системою. Наша футбольна збірна показала найкращу гру. І тому ми знову на І місці!!!

Дякуємо нашим чемпіонам за перемогу! Так тримати!!!!


Урок мужності

урок мужності

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в підростаючого покоління 12 жовтня в стінах нашої школи було проведено урок мужності, який був присвячений Дню захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

До учнів 10-11-х класів завітав майор Збройних Сил України, командир зводу протитанкової артилерії – Подрєзов Володимир Михайлович. Він підготував виступ, присвячений рідній Україні та воїнам, які захищали й захищають її цілісність і незалежність. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за вільну Україну.


"Великий льох" у виконанні "Березілля"

/Files/images/Mogila.jpg

9 жовтня 2017 року в центрі дозвілля пройшов захід , присвячений відзначенню річниці з дня написання Тарасом Шевченком у Березані поезії «Розрита могила». Учні нашої школи взяли активну участь у проведенні заходу. Дев`ятикласники та десятикласники у складі театрального гуртка «Березілля» неперевершено грали у драматизації поеми « Великий льох» за мотивами Т. Шевченка.


Стартував новий спортивний сезон

Футбол

Вдало розпочався новий спортивний сезон для учнів нашої школи. Естафету змагань між командами шкіл міста розпочали з футболу серед учнів 6-8 класів. Здобути перше місце нашій команді не завадив навіть дощ і холод. Фінальний гол Арсенія Сілкова приніс футбольній команді школи впевнену перемогу. Тож щиро вітаємо наших хлопців з перемогою!


401 річниця міста Березань

/Files/images/Den_mista.jpg

Разом з красунею-осінню прийшло важливе і радісне свято – 401 річниця міста Березань. Святкування відбувалися протягом всього дня. Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 не могла пропустити урочистості і теж взяла участь у флористичній виставці та фестивалі кулішу, в якому посіла 2 місце! Ще раз хочеться привітати рідне місто зі святам та побажати багатьох років процвітання!


Міжнародний день миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Для більшості безцінний дар миру може особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

мир1

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей», проведені зустрічі з бійцями АТО. До спільної справи нести мир активно долучились і діти, і вчителі.

Детальніше про все це за посиланням:wym-1506327982796


Олімпійськими просторами

Весело та цікаво пройшов олімпійський тиждень для учнів школи. Учні 5-6 класів взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті та веселій грі-експедиції «Олімпійськими просторами». Старшокласники визначили трьох переможців конкурсу малюнків (Третяк Ярослав (5-Б), Плахотіна Анастасія (5-Б) та Кулик Анастасія (5-Б)). Для учнів 8-10 класів одинадцятикласники разом з учителем фізкультури підготували Олімпійські уроки «Поруч з олімпійцями» та «від Олімпії до наших днів».

/Files/images/olymp1.jpg


«Згадаймо ті роки»

Відвідавши святкову лінійку та уроки по різних класах, вчителі різних поколінь та колишні випускники школи зібралися для невимушеного спілкування за круглим столом під гаслом «Згадаймо ті роки». Мелодії юності, романтичний вальс, зворушливі вірші про школу, інтерв’ю від учнів 9, 10, 11 класів сколихнули струни ностальгії за минулими шкільними роками у всіх запрошених. Усі знову поринули в безтурботні роки дитинства, молодості.

/Files/images/20170901_122042.jpg

/Files/images/20170901_121738.jpg

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

У 2017-18 н. р. школа відзначає 60-ту річницю. Тож вітаємо всіх з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів Ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з Вами. Зі святом Вас!


16 червня відбулося урочисте закриття пришкільного оздоровчого табору « Дружба».

табір закриття 1

В святковому концерті вихованці табору показали свої таланти. На заключній лінійці були нагороджені грамотами та подяками загони та діти, які брали активну участь у житті табору.


День захисту дітей

Життя – прекрасне, треба тільки навчитися його любити і цінувати. Воно дарує нам безліч приємних днів, одним з яких є День захисту дітей, що відбувається щорічно 1 червня. Саме в цей день можна побачити безліч щирих дитячих посмішок, почути дзвінкий дитячий сміх та переконатися знову, що діти – це безмежне щастя в житті.

захист1

Цікаво пройшов цей день і для загону мовного табору «Drive». Діти із задоволенням очікували похід у міський парк Слави. Там на них чекали радість, веселощі та незабутні емоції, що реалізувались за допомогою різних конкурсів, розваг, каші, а головне –безкоштовного морозива.

захист2

Цього дня ми встигли добре відпочити, а головне - активно. Чудова погода піднімала всім настрій. День захисту дітей, як говорять наші учні, «пройшов класно!».

Дитячі роки повинні бути безтурботними та щасливими, тому діти заслуговують на безхмарне дитинство та на те, щоб зростати в мирі та безмежній любові. Пам’ятаймо про це!


Пам'ять про війну як застереження від її повторення

Напередодні Дня пам'яті та примирення 4 травня у нашій школі пройшов Урок мужності «Пам’ять про війну як застереження від її повторення» для учнів 9-11 класів за участю військових. На зустріч були запрошені гості Рябцев Василь Миколайович, заступник військового комісара Березанського МВК, Булдаков Сергій Геннадійович, військовослужбовець за контрактом 72 бригади ОМБП та Місюра Максим Сергійович, учасник АТО.

урок мужності

Мета Уроку мужності - вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. У ці травневі дні по всій країні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом. У розповідях військових згадувався червоний мак – символ пам’яті про загиблих в полум’ї Другої світової війни.

Також щирим словом було згадано наших земляків Братка Олега Анатолійовича та Бобка Олександра Миколайовича, які загинули під час бойових дій в зоні АТО. Висвітливши «ціну» війни - реальні людські та матеріальні втрати України , захід закінчився хвилиною мовчання.


Тренувальна евакуація пройшла злагоджено

ЦЗ

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Дня ЦЗ 27.04.2017 року було організовано тренувальну евакуацію учасників навчально – виховного процесу та відпрацьовано дії за сигналами оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій по школі. Тренувальна евакуація пройшла злагоджено, організовано.

Також протягом тижня класними керівниками було проведено гру – вікторину « Знай правила дорожнього руху»( 5-6 класи), вікторину « Ти в складній життєвій ситуації»(8-9 класи), лекторії, рольові ігри з основ здоров’я, бесіди про поведінку в надзвичайних ситуаціях.


Пасхальне вітання солдату в АТО

/Files/images/Lystivka1.jpg

З наближенням Великодня учні нашої школи на чолі із членами учнівського самоврядування активно долучилися до доброчинної акції «Пасхальне вітання солдату в АТО», виготовивши листівки та поробки на великодню тематику. У даних роботах висловлена подяка та побажання героям, а також молитва за мир та перемогу. Діти хочуть, щоб Великдень був незабутнім та радісним для наших захисників!Адже Бог не має інших рук, очей та добрих сердець, окрім наших!


Сміх продовжує життя!

сміх111

Знаближенням Великодня учні нашої школи на чолі із членами учнівського самоврядування активно долучилися до доброчинної акції «Пасхальне вітання солдату в АТО», виготовивши листівки та поробки на великодню тематику. У даних роботах висловлена подяка та побажання героям, а також молитва за мир та перемогу. Діти хочуть, щоб Великдень був незабутнім та радісним для наших захисників!Адже Бог не має інших рук, очей та добрих сердець, окрім наших!

Сміх продовжує життя! Останні дослідження вчених показують, що він різко активізує мозкову діяльність і служить надійним знеболюючим засобом. Коли людина сміється, працюють приблизно 80 м’язів тіла. Гумор також бореться з поганим настроєм. Під час сміху в організмі людини налагоджується вироботка антистресових гармонів і ендорфіна - гормона щастя та радості.

Отже, учнівське самоврядування вирішило додати цих позитивних емоцій і учням нашої школи. Старшокласники завітали до молодших школярів та провели цікаву гру: «Проспівай відповідь», а учням старшої школи запропонували долучитися до фотосесії «В день сміху зроби прикольне фото». Ми гадаємо, що негатив було подолано, а позитиву додано.


Канікули !!! Ура!!!

Михайливна

Перший день канікул 4-А присвятив екскурсу по власному портфоліо: переглянути за 1-3 клас, упорядкувати за 4 рік навчання.


14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

добровольці

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 17 березня 2017 року в нашій школі пройшли тематичні заходи, лекторій для учнів 7-11 класів «Хто, як не ми?». Лекторська група наголосила, що українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові. Саме вони прийняли на себе перший удар російського агресора, захищаючи свою Батьківщину.

У шкільній бібліотеці для учнів 5-Б класу бібліотекар Онуфрійчук Г.І. провела бесіду «Українські добровольці».

– День українського добровольця – це свято з відбитком смутку передусім через те, що на війні ми втратили своїх родичів, знайомих і друзів. Але цей смуток мотивує нас боротися за Україну й вести нашу державу до перемоги в цій війні, – сказала Галина Іванівна.

В кінці зустрічі вона зачитала свій вірш «Прагнення добровольця »

Я бачити хочу щасливу сім’ю,

Дітей, які сонцю радіють,

Щоб роси падали на землю мою,

А не ракети, що смерть заподіють.

Я хочу радіти зеленій траві

Та знати і вірити – все у нас добре;

Не проливається кров день при дні,

А снайпер не цілиться в серце хоробре.

Я бачити хочу щасливу родину

І вільну й заможну свою Україну!

Хай трави п’ють чисту ранкову росу,

А не гірку материнську сльозу!

Народ не благає, а просто волає:

Хай згине війна, що життя забирає!

А влада, натомість, шапки приміряє

І що їй народ, який ридма ридає.

Не хочу я бачити підлую зраду

І кров’ю залиту дорогу до трону,

Прагнення грошей, безмежної влади,

Горя і стогону свого народу.

Г.І.Онуфрійчук

Вшанували світлу пам'ять Кобзаря

Kaniv1

10 березня 2017 року учні 4-А класу їздили на екскурсію до міста Канева. Поклали квіти на могилу Тараса Шевченка , вшанували світлу пам'ять Великого Кобзаря хвилиною мовчання. Відвідали музей Т.Г.Шевченка, Тарасову Світлицю. Слухали класичну музику у виконанні С.А.Панченко на роялі, який відчував дотик рук самої Л.Українки. Зустрілися з М.Порошенко, дружиною президента України, яку дуже зацікавили знанням творчості Т.Шевченка. Спілкування було щире, тепле. Запросили відвідати Березань, рідну ЗОШ№1, обіцяли показати місця пов’язані з перебуванням Шевченка в рідному краї. Пройшлися екологічною стежиною Шевченківського національного заповідника. Приємно вражені від побаченого повернулися додому.

Фоторепортаж дивитись тут.


Тато, мама і я - спортивна сім'я!

змагання

11 березня 2017 року в спортивному залі ЗОШ № 4 відбулися міські змагання серед родин «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У конкурсі взяли участь 5 сімей, які представляли навчальні заклади міста. Честь нашої школи відстоювала родина Грохольських. Батьки та Давид були активними у естафетах та всіх вразили своєю оригінальністю представлення у конкурсі «Привітання». Сім’я отримала масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Адміністрація школи дякує родині Грохольських за активну участь та бажає їм нових творчих та спортивних злетів!!!


«Поет Слова, Правди, Волі, Слави і Любові» - так шанують Кобзаря у кожному слові…

Шевченко2

9 березня вся Україна вшановує пам’ять великого Кобзаря – справжнього батька та провідника української нації, самородка, який вийшов із самих глибин народу і піднявся до висот культури свого часу.

З цієї нагоди в приміщенні міського краєзнавчого музею було проведено Шевченківські читання на тему:« Ми Тебе не забули, Тарасе!». Учні 3-А та 5-А класів читали вірші, учні 2-Б класу виконували пісні. Свято організувала та провела бібліотекар школи Онуфрійчук Галина Іванівна.


Млинці, вареники в сметані - і ми веселі та рум'яні!

/Files/images/Masliana.jpg

24 лютого наша школа долучилася до міського святкування Масляної, узявши активну участь у кулінарному конкурсі «Млинці, вареники в сметані - і ми веселі та рум’яні». Учні 1-11-х класів представили різноманітні страви з апетитними назвами: «Лісові торбинки» (колективна робота 1-А,1-Б); «Веселкові млинці» (колективна робота 2-А, 2-Б); « Пеньочки» (колективна робота 5-А, 5-Б); « Лазанья із млинців» (колективна робота 6-А, 6-Б); «Нас усіх багато,нас не подолати» (колективна робота 3-А, 3-Б); « Мереживні візерунки» (колективна робота 8, 7); « О, вернісаж ! О, вернісаж !» (колективна робота 4-А, 4-Б) ; «Млинці з халвою » (колективна робота 10 клас).

Завдяки оригінальній презентації старшокласників та вмілим рукам учнів і батьків – ми вибороли перемогу в номінації « Найсмачніша страва».

Після конкурсу проводився ярмарок. Усі залишилися ситі й задоволені. Адміністрація щиро дякує батькам, вчителям та дітям за участь у цьому дійстві!


Міжнародний день рідної мови

день мови

Міжнародний день рідної мови відзначають щорічно 21 лютого,а проголошений він Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року.

Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю.

В цей день учні нашої школи також долучились до цієї події та написали диктант єдності «Україна – наша земля, наша Батьківщина». Ми мали змогу ще раз відчути гордість за наш рідний край.

« Нема життя без України, бо Батьківщина, як мати, одна-єдина».


Моя школа в майбутньому

В рамках тижня початкової школи в 2 – А класі пройшла виставка малюнків «Моя школа в майбутньому». Кожен другокласник уявив, якою стане ЗОШ №1 через… років і зобразив це.

2-а

Діти прагнуть бачити подвір’я рідного закладу квітучим і зеленим, з яскравими стінами і барвистими квітами довкола. На даху пропонують обладнати терасу для прогулянок. В класах - ніяких зошитів і щоденників з підручниками. Тільки комп’ютери! Замість дошки – величезний екран. А теплої пори уроки проводитимуться на зеленій галявині. Уроки фізкультури проходитимуть на сучасному стадіоні з біговими доріжками та в басейні.

Сподіваємось, що наші мрії почнуть втілюватися в життя вже найближчим часом!


Велика українська хода

9 лютого учні старших класів та педагогічний колектив нашої школи долучилися до акції "Велика українська хода", яку проводить волонтер із Києва Катерина Валевська. З її вуст прозвучали слова:

акція

"Я до вас приїхала з війни. Ми єднаємо прапори по всій Україні, проводимо акції. Ми не проїхали жодного блокпосту, землянки, батальйону. Ми їхали з групою артистів і давали хлопцям не тільки допомогу, а й концерти, єднали прапори."

Старшокласники залишили на прапорі свої підписи та побажання бійцям, зробили колективне фото на фоні багатометрових стягів.


Українські вечорниці принесли масу задоволення!


українські вечорниці1

Учні 3-А класу бережуть традиції українського народу. Українські вечорниці, які вони підготували і провели, принесли масу задоволення батькам, учням, вчителям. Учні розважались танцями, піснями, жартами, змагались на спритність, демонстрували вишиванки. На завершення всі посмакували смачними варениками.

(більше фото - за посиланням: wym-1486577466463)


Захоплююча подорож зірковим вишем

екскурсія

Київський національний університет культури і мистецтв в черговий раз відчинив свої двері для випускників Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. 27 січня 2017 року учні 10-11 класів завітали до столичного вузу з пізнавальною екскурсією. Після гостинного чаювання школярів чекала захоплива подорож зірковим вишем. Та найемоційнішою подією Дня відкритих дверей стало спілкування майбутніх випускників з Михайлом Поплавським. Михайло Михайлович радо поділився з учнями своєю формулою успіху, а на згадку про зустріч подарував кожному книгу та диск. Випускники нашої школи вдячні організаторам поїздки за чудову зустріч, гостинність, приємні враження, а також надану можливість на власні очі побачити як живе і працює сучасний український виш!

"Зимовий вернісаж"

вернісаж

4 січня у нашій школі відбулася розважальна гра «Зимовий вернісаж» для учнів 5 – 6 класів. Девіз заходу: «Зарядись позитивом на весь рік!» Провели його класні керівники Смірнова Наталія Миколаївна, Пацюк Наталія Іванівна та заступник директора з виховної роботи Божко Любов Олександрівна. Діти були задіяні у грі «Найуважніший партнер», демонстрували казки «Колобок», «Ріпка» на новий лад, брали активну участь у конкурсах «Проспівай пісеньку звуками тварин», «Крижинка», «Сніговик». Переможці отримали солодкі призи. Спонсором цього заходу була директор школи Ігнатій Ольга Іванівна. Закінчилося це дійство веселою дискотекою.


Зимові етюди нашого міста

За що люди люблять зиму? Звичайно, за красу зимової природи – засніжені вулиці й дерева, малюнки на вікнах, сліпуче сонце, що відбивається від льодяної поверхні річок…

Зима 2 3 клас

Найбільше враження справляє зима у рідному місті. Повз такої краси не змогли пройти й учні 3-Б класу. Як тільки випали сніги, діти на чолі зі своїм класним керівником Малимон С.С., відвідали чарівні куточки нашого славного міста. Вони чудово провели час та отримали масу задоволення!

Зима 111


Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули. Але жоден семестр у школі не закінчується абияк!

Новий рік1

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво - казковим бал - маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні - ялинки.

Чекали і дочекались! Напередодні канікул, 23, 26 та 27 грудня в нашій школі відбулося святкування Нового року. До учнів молодшої ланки завітала справжня казка, школярі середньої вікової категорії побували на дивовижному шоу новорічного шкільного телеканалу. А що стосується старшокласників, то між юнаками і дівчатами відбулася справжня дуель «Хто зверху?». Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показавши свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Фото зі свята дивіться в фотогалереї


Напередодні новорічних канікул

Новий рік

Напередодні довгоочікуваних новорічних канікул учні 2 – А класу, не виходячи з приміщення школи, побували в зимовій казці. Дитячі обличчя засяяли, як тільки малеча переступила поріг актової зали. Тут, на блискучій крижині, виріс яскравий будиночок із солодощів, довкола нього величезні пряники, льодяники і морозиво, пакунки з подарунками і яскраво прикрашена ялинка. Господарями святкового дійства були казкові ельфи, а гостями – діти, батьки, директор школи О.І.Ігнатій та заступник міського голови А.М.Семененко.

Сюрпризи чекали другокласників на кожному кроці. І весела гра в сніжки, і написання листа з новорічним замовленням, і участь в оркестрі віртуозів гри на ложках та каструлях, і зустріч зі справжнім Дідом Морозом та навіть танець з ним. Але найяскравіші враження отримали школярі в справжнісінькій хімічній лабораторії, де власноруч створили мороз та снігові кучугури, які можна було потримати в руках!

Закінчилось святкове дійство, як і має бути в казці, щасливо. Анатолій Михайлович з Ольгою Іванівною порадували малечу солодкими подарунками, побажали дітям та їх батькам веселих прийдешніх свят.


Вітаємо призерів міського конкурсу малюнку!

Конкурс

Кожного року учні нашої школи є активними учасниками конкурсу малюнку, який організовує Березанський міський центр зайнятості. Маємо щорічні перемоги в усіх вікових категоріях. Не виняток і цей навчальний рік. Сьогодні ми вітаємо призерів профорієнтаційного міського конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках»: Дмитренко Артем (4-Б клас) і Хмарук Тимур (3-А класу) – переможці в молодшій віковій групі, Стабрина Анастасія (6-Б клас) – призер в середній віковій категорії, Якименко Анастасія (9-Б клас) – призер старшої групи.


До нас завітав Святий Миколай!

Св Миколай

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні. А оскільки всі учні нашої школи були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на перший урок. Діти не розгубилися: розповідали йому вірші, дуже дякували за подарунки. Святий Миколай побажав малятам міцного здоров’я, гарних успіхів у навчанні, бути слухняними та творити добро. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є дарувати один одному любов та доброту.


Тиждень математики, інформатики

Відповідно до плану роботи школи з п‘ятого по дев‘яте грудня проходив тиждень математики та інформатики. Він став напрочуд насиченим на події і цікавим для учнів школи. Вчителі математики та інформатики організували ряд нестандартних позакласних заходів . Так, 7 грудня 2016 року між учнями 5-х класів було проведено « Математичний брейн-ринг» . Це одна з форм позакласної роботи з математики, що дає учням можливість проявити себе в нестандартних ситуаціях, підводить до самостійних пошуків, узагальнень. Команди « Корені» та « Цифроїди» показали високі знання, ерудицію, кмітливість. Перемогу здобули юні математики 5-А класу – команда «Корені».

тиждень математики_інформатики

9 грудня 2016 року між учнями 9-А та 9-Б класів відбулася навчально-розважальна гра «Хто зверху?» з математичним акцентом. Питання турбує людство здавна,але в цей день перемогли «мужики».

Впродовж тижня учні 2-7 класів брали участь в Міжнародному освітньому проекті «Година коду». Мали можливість познайомитись з початками програмування. Разом з популярними героями мультфільмів проходили етапи створення програмного коду різного ступеня складності. Всі успішно справились із завданнями та отримали міжнародний сертифікат про участь в проекті. Також, впродовж тижня вперше відбулися загальношкільні змагання зі швидкісного набору тексту. 8 грудня у фіналі змагань зустрілися учні, які в ході відбіркових змагань по класах виявились найсильнішими в І групі (6-8 класи) та ІІ групі (9-11 класи). Абсолютним чемпіоном зі швидкісного набору тексту в ІІ групі став учень 11 класу Ковалівський Богдан (240 знаків на хвилину), а в І групі – Редько Юрій (187 знаків на хвилину). Всі учасники змагань отримали призи та солодкі подарунки.


Всеукраїнський онлайн-урок

вебінар

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Із нагоди цієї дати учні нашої школи долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку місцевого самоврядування, який було проведено 6 грудня 2016 року в рамках проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»), організованого Асоціацією міст України. Захід був спрямований на підвищення іміджу місцевого самоврядування. Ми, старшокласники, мали змогу почути віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Україна Геннадія Зубка та голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка, виконавчого директора Асоціації міст України Мирослава Пітцика. Підсумком зустрічі є усвідомлення, що ми не повинні стояти осторонь проблем нашого міста, а долучатись до участі в громадських справах та не бути байдужими!


Знати - значить бути в безпеці

СНІД

1 грудня у всьому світі організовувались заходи до Дня боротьби зі СНІДом. Протягом тижня з 28 листопада по 2 грудня в нашому закладі був проведений конкурс колажів-стіннівок «Жити в світі, в якому є ВІЛ» серед учнів 5-11 класів. Також класними керівниками 1-11 класів проводились виховні години щодо даної теми. На уроках основ здоров’я у 5-9 класах проводились вікторини «Знати – значить бути в безпеці». Соціальним педагогом проведене анкетування учнів старшої школи.


Вітаємо з перемогою!

вчитель року Вітаємо вчителя початкових класів Корж Ларису Володимирівну з перемогою в міському турі конкурсу «Учитель року-2017» (номінація «Початкова освіта»). Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру в кожного учня. Ви – вчитель з особливим даром, великою відповідальністю. Бажаємо успіхів у подальших турах конкурсу та віримо, що саме зусиллями таких вчителів твориться наше теперішнє і майбутнє. Педагогічний колектив школи.

Гарний відпочинок - запорука успішного навчання!

Зима

Сьогодні на наше шкільне подвір’я завітала довгоочікувана снігова ЗИМА. Вона покликала дітвору гратися в сніжки, кататися на ковзанці. Весело, гамірно було на засніженому спортивному майданчику під час шкільних перерв. Жвава, задоволена, червонощока поверталася до своїх класних кімнат малеча. Адже гарний відпочинок на перерві – це запорука успішного навчання на уроці!


Перегортаючи скорботні сторінки нашої історії, ми всі повинні знати і пам‘ятати, якої шкоди українському народу завдали голодоморські роки ХХ століття

Голодомор

День пам’яті жертв голодоморів – це щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Від сьогодні жалобні заходи проходять на центральних площах, біля пам’ятних знаків, в усіх великих і маленьких містах і селах України. Наші співвітчизники за кордоном організовують вшанування жертв голодоморів у 32 країнах світі. Долучаємось до загальнонаціональної акція «Запали свічу пам’яті» і ми – учнівський та педагогічний колективи Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

У хвилину мовчання схиляємо голови на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів 32-33 роках ХХ століття.


Слово про мову

збірка

У рамках проведення тижня української мови та літератури, присвяченого Дню української писемності та мови, учнями 7-9 класів було реалізовано проект під назвою «Слово про мову». Школярі підібрали вірші про рідну мову і уклали збірку, яку планують поповнювати і надалі.


ХVІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

радіодиктант

9 листопада 2016 року об 11 годині, у День української писемності та мови, 22 учні 9-11 класів та представники Березанської міської ради взяли участь у ХVI Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.


"Король-Дроздобород" в театрі юного глядача

театр

Під час осінніх канікул група учнів 2–А класу з класним керівником Корж Л.В. побували в місті Київ. Відвідали музичну виставу «Король Дроздобород» в театрі юного глядача на Липках. Приємні враження на маленьких глядачів справило затишне приміщення театру, емоційна гра акторів та яскраві декорації. З нетерпінням чекатимемо наступних подорожей!


Подорож залишила незабутні враження!

Львів

В дні канікул, коли за вікном вирує золота осінь, учні 10 класу разом з класним керівником Бабич Вікторією Миколаївною відвідали прекрасне місто Львів. Протягом двох днів десятикласники знайомилися з архітектурними та історичними пам’ятниками старого міста. Прогулювалися затишними вулицями, смакували запашну каву.

Ця подорож залишила у дітей незабутні враження.


Розглянули питання безпеки та можливість отримання допомоги в період конфлікту в Україні

1.11.2016 р. відбулося засідання МО класних керівників за темою «Методична робота з педагогічними працівниками з питань безпеки та можливостей отримання допомоги в період конфлікту». Голова МО Божко Л.О. акцентувала увагу на правила безпеки та можливості отримання допомоги в період конфлікту в Україні, на основні риси соціально-політичної ситуації в країні та на необхідну допомогу вразливим групам населення.

класні керівники

Для членів МО класних керівників був запропонований тренінг «Особливості організації та здійснення профілактичної роботи в закладах освіти в конфліктний та постконфліктний періоди», метою якого було сформувати в учасників чітке уявлення про ці особливості з урахуванням уже наявного у них життєвого досвіду. Після виконання вправи «Стежка втрат» учасники груп усвідомили, що небажана поведінка дитини є одним із засобів забезпечення його потреб. Також необхідно прагнути до аналізу всіх поведінкових реакцій дитини, встановлення причинно-наслідкових зв’язків. Це допоможе не тільки уникнути нових ситуацій для дитини, а й створити умови для усунення негативних факторів формування подібної поведінки.


Козацькому роду - нема переводу!

14 жовтня український народ відзначив День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Не залишилися осторонь цієї події і учні 2-Б та 3-Б класів.

Покрова

Цікавими для дітей були виховні години «Козацькому роду нема переводу», проведені класними керівниками Йовенко Світланою Сергіївною та Малимон Світланою Сергіївною. Учні брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, кросворди ребуси, а також переглянули мультфільм «Як козаки у футбол грали».


Бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!

Спортивний комплекс «Дружба» знову зібрав учнів шкіл міста на щорічні змагання з легкої атлетики «Золота осінь». До юних спортсменів з вітальним словом та побажаннями легких перемог звернулась начальник відділу з фізичної культури і спорту Л.В.Іванова. З програмою змагань ознайомив головний суддя змагань М.М.Кулеша.

легка атлетика

Нашу школу на змаганнях представляли 36 спортсменів з 5-10 класів. Найкращі результати показали Галушко Максим - І місце з бігу на 60 м та І місце з бігу на 400 м. Романюк Анастасія – І місце з бігу на 60 м Севериненко Сергій – І місце з бігу на 60 м. Михаленко Анна – ІІ місце з бігу на 60м та 400м. Солонченко Іван – ІІ місце з бігу на 300 м. Неклега Вікторія – ІІ місце з бігу на 300 м. Матвіюк Максим – ІІ місце з бігу на 60 м, Бородиня Марія – ІІІ місце з бігу на 400 м. та Нестеренко Володимир – ІІІ місце з бігу на 400м.

Тож бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!


Нашому місту - 400 років!

Нашому місту 400 років. Славна і поважна дата. Березань – земля козацької слави, талановитих і героїчних людей. Наше місто має історію, якою варто пишатися.

Зустріч з поетами

З метою патріотичного виховання дітей бажанням знати й вивчати свій рідний край, у нашій школі 21 вересня було проведено літературні читання. Поети місцевої літературної спілки «Калинове гроно» прочитали учням свої вірші, присвячені Дню Березані, ювілею школи, Т. Г. Шевченку, сучасним подіям. Цікавою була розповідь І.В. Козацького про історію нашого міста, патріотичним виступ А. Д. Семенця, якому болить душа за події на Сході країни, жартівливим і щирим виступ колишнього учня школи А. Г. Тополюка, бадьорими та надихаючими слова голови літературної спілки Г. М. Фесенко, повчальними – любити і шанувати історію міста свого – рядки Г. І. Онуфрійчук.

Сіяти в дитячі душі зерна мудрості, щирості, доброти – це те, чим живе наша школа щоденно.

Г. І.Онуфрійчук , А. В. Дмитренко.


Переможцем зміг відчути себе кожен

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Берензанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 весело та цікаво.А стартував він із проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні нашої школи святкували цей тиждень по-особливому. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано заходи, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

sport

Молодші школярі могли показати себе, здійснюючи «12 подвигів Геракла». П’ятикласники дізналися «Все про Олімпійські ігри» під час цікавої інтелектуальної гри. А учнів 6-7 класів запросили до навчально-пізнавальної гри-експедиції «Олімпійськими просторами». Старшокласники: учні 8, 9-А, 9-Б, 10 класів на Олімпійських уроках дізналися більше про видатних спортсменів, історію Ігор. Але особливе задоволення діти отримали від рухливих ігор та захоплюючих змагань на свіжому повітрі, коли переможцем зміг відчути себе кожен.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні. Більше фото про тиждень - тут!wym-1473608459382


Першовересневий дзвоник радо запросив до школи!

хліб-сіль

Першовересневий дзвоник радо запросив до школи в 2016-2017 навчальному році 433 учні. Під дружні оплески учнів та гостей свята разом з першими вчителями Головач Людмилою Вячеславівною та Польовою Наталією Михайлівною 52 першокласники вперше переступили поріг школи. Педагогічний, учнівський та батьківський колективи вітають їх зі святом та плекають надію, що наш заклад стане для них другою домівкою. Фото із свята тут!


25 років Незалежності України!

/Files/images/24 _ Незалежність.jpg

Всім хороших канікул!

16 червня у Березанській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору відпочинку «Дружба», який працював з 30 травня до 16 червня і мав на меті організувати корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. Вихователі пропонували учням різноманітну розважальну програму відпочинку: ігри, змагання, екскурсії, кіно, найголовніше – спілкування. Кожен табірний день мав свою назву.

Дружба

Час промайнув непомітно. Залунали слова прощання. Командири загонів отримали грамоти за активну участь у житті табору. На останок діти посмакували смачною кашею. Фоторепортаж про будні і свята табору дивіться в фотогалереї.

Всім хороших канікул та до зустрічі у новому навчальному році!


Середня група «Метелики» запрошує на квест

15 червня середня група мовного табору «Метелики» запросила усіх вихованців до участі в квесті «Цікава англійська». Діти разом зі своїм наставником Кольгою Ніною Григорівною підготували найрізноманітніші завдання, які змогли захопити як маленьких, так і старших учасників. Щоб розв’язати запропоновані завдання, школярам потрібно було показати не лише знання англійської, але й задіяти увагу, логіку, кмітливість, залучити для підтримки своїх вихователів.

підтримка наставників

Чотири команди швидко рухалися своїми маршрутами по шести станціях, що розташувалися у найнесподіваніших місцях школи. На кіностанції гравці складали пазли із фрагментами мультиків та вгадували відомих кіноакторів. Спортивна станція запропонувала кросворди. Станція зоологічна зустріла школярів веселими загадками. На апетитній станції нелегко було не піддатися спокусі спробувати завдання на смак, адже потрібно було розподілити національні страви відповідно до країн, де їх готують, та скласти цікаві фрази з назвами продуктів. Шкільна станція передбачала побудову логічних ланцюжків із опорою на яскраві малюнки. На станції «Країни» потрібно було встановити відповідності між назвами країн та столиць і показати знання визначних місць різних міст світу.

Найпершими до фінішу прийшли учасники молодшої групи. Вони отримали браслети переможців. Але всіх вихованців мовного табору чекали солодкі призи. Фоторепортаж про події в нашій фотогалереї.


“ Updowncookeryparty”, або в гості зі своїм печивом

Цікаво, емоційно та насичено пройшов день у мовному таборі 13 червня.

швидко і правильно

Цього разу загін “Drive” запросив інші загони на куховарську вечірку “ Up down cookery party”, яку разом зі своїми вихованцями підготувала Хмельницька Людмила Василівна. Виховний захід був проведений у формі ігрової вечірки, як конкурс-вікторина, під час якого учні всіх загонів змагалися між собою у розв’язанні запропонованих завдань по темі «Кулінарія». Серед конкурсів були завдання на розвиток креативності: створити з підручних матеріалів кухарський одяг, а також рекламу ресторану чи кафе та презентувати її. Також діти змагалися у конкурсах на логічне мислення (склади діалог із поданих фраз на задану тему, вибери з ряду слів на слух потрібні слова, відгадай загадки, розподіли продукти по групах, склади пісню у русі). Приємною несподіванкою стала перемога молодшого загону “Rainbow” , а всі інші дізналися, чому вечірка називається “Up down cookery party”. Закінчилася вечірка взаємним пригощанням смаколиками, які діти принесли з дому, а також дискотекою.

Детальніше про цю подію дивіться в нашій фотогалереї.


День у стилі Jeans

Активно та позитивно минув день для вихованців мовного табору «Літо мрій». Із самого ранку усі із нетерпінням чекали вечірки у стилі Jeans, яку готували вихователі Польова Н. М. та Божко Л. О.

говоримо англійською

Наші волонтери Даніела та Анастасія захопили малюків із загону «Веселка» справжнім калейдоскопом вправ та розваг. Діти гралися у «Заморозку», «Гарячу картоплю», «Веселий зоопарк», після рухливих ігор вихователі запропонували інтерактивні вправи, кросворди, лексичний тренінг. А після перегляду мультфільму школярі ділилися враженнями від побаченого. Кожного дня волонтери спільно з учителями англійської мови намагаються розширити словниковий запас дітей.

Плідно попрацювали вихованці середньої групи «». Вони закінчили роботу над випуском перших «справжніх» електронних та друкованих газет, де висвітлили історію та сьогодення свого рідного міста, а також останні новини із життя мовного табору. Найкращими виявилися роботи Харченко Юлії та Сологуб Олександри. Юні журналісти, редактори так захопилися, що створили стильні візитівки для вихованців мовного табору і яскраві запрошення на «Jeans party».

Запальна дискотека, показ моделей, динамічний флешмоб знайшли своїх шанувальників. Діти змогли відчути себе і діджеями, і хореографами. І на маленьких, і на дорослих чекав справжній вибух емоцій. А пісня «Endless summer» стала родзинкою програми.

(Про вечірку і не лише дивіться в галереї).


Усмішки вихованців мовного табору зігрівають прохолодний день

День як завжди розпочався із рухливих вправ та смачного сніданку.

спілкуємося

У кожного загону програма занять була насиченою. Молодша група мала змогу продемонструвати свої знання під час інтерактивних ігор. Переможцем у конкурсі «Hands to hаnds» стала Макаренко Каріна. Потім із задоволенням діти допомогли «untidy boy» скласти the best bad, розподіливши лексичну стрічку на окремі слова і розставивши їх в алфавітному порядку. Цього разу рівних не було Хмаруку Тимуру та Петровій Олександрі. Далі кожен мав змогу побути чарівником, відгадавши і записавши THE SECRET SENTENCE. Чарівником став Хмарук Тимур.

Клопітка робота з газетою Планета роботів (PLANET OF ROBOTS) зайняла багато часу. Фантастичні і кумедні роботи, виготовлені дівчатками і хлопчиками, приваблювали усіх вихованців і дорослих.

Даніела та Анастасія із вихованцями середньої групи спочатку спілкувались англійською мовою, щоб пригадати події вчорашнього дня. Після цього діти поринули в чарівний світ професій завдяки майстерно підготовленому волонтерами театру пантоміми. Наступним етапом була заочна подорож містами Європи, за допомогою якої діти розвивали уяву і вміння усно описувати побачене англійською мовою. Родзинкою дня стала пісня «Go Bananas», розучена школярами та інсценізована у вигляді запального танцю.

Фоторепортаж про всі події дивитись за цим посиланням


Довгоочікувана зустріч із волонтерами

волонтери

Вихованці мовного табору «Літо мрій» із нетерпінням чекали зустрічі із волонтерами Громадської організації GoGlobal . До нас завітали Даніела Гарбур із Молдови та Анастасія Козєл – українська студентка-координатор. Їх тепло зустрічали діти, вихователі, адміністрація школи, представники міського відділу освіти та громадськості. Насичена концертна програма, підготовлена школярами, була присвячена Україні, її культурі та традиціям. Звучали щирі слова вітань, мелодійні пісні. Нікого не залишив байдужим запальний український флешмоб, до якого долучилися і наші гості.

Фоторепортаж про цю подію можна переглянути ТУТ


Дітворі сподобалось свято

День захисту дітей

Вихованці мовного табору взяли участь у відзначенні Дня захисту дітей. Дітям дуже сподобалась цікава програма, веселі завдання, запальний флеш-моб та смачна каша.


Розпочав свою роботу мовний табір "Літо мрій"!

табір1

Розпочав свою роботу мовний табір «Літо мрій» . Можемо підбити перші підсумки. Першого дня вихованці трьох груп придумували назви, виготовляли емблеми, готувалися до презентації своїх команд. Весело і змістовно, а головне, із користю відпочивають вихованці «Веселки», «Драйву», «Метеликів» разом зі своїми наставниками Божко Любов’ю Олександрівною, Польовою Наталією Миколаївною, Хмельницькою Людмилою Василівною та Кольгою Ніною Григорівною .


День вишиванки у нашій школі

свято вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість, а ще кажуть, що в ній закодоване щастя та краса, здоров'я та успіх.

свято вишиванки Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції.

Тому 19 травня учні, батьки та вчителі нашої школи із задоволенням долучилися до свята. Школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. На двох великих перервах був влаштований флешмоб. Пісні про вишиванку не залишили байдужим нікого . Під запальні мелодії ноги самі просилися в танок. Діти охоче підспівували, а найактивніших було нагороджено призами. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

свято вишиванки Також в цей день пройшло методичне об’єднання класних керівників, на якому було підведено підсумки роботи за 2015-2016 н.р. Вчителі поділилися досвідом та озвучили свої побажання на наступний навчальний рік. Засідання пройшло за круглим столом з кавою та смачними смаколиками.


Рік англійської мови в Україні

рік англійської Мовний табір, що працював в минулому році у нашій школі, залишив приємні враження і спогади

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 17 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!