ПРИЗЕРИ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД В 2017-2018 Н.Р.

БІОЛОГІЯ : Харченко Юлія (8 клас) - ІІІ місце, Земляна Дар’я (9 клас)-ІІІ місце

ІНОЗЕМНА МОВА : Майстренко Анна(10 клас )- ІІ місце

ЕКОЛОГІЯ: Таран Анастасія (11 клас) – ІІІ місце

УКРАЇНСЬКА МОВА : Таран Анастасія (11 клас) – ІІІ місце

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО : Земляна Дар’я (9 клас)- ІІ місце

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ: Бородиня Олександр – ІІІ місце

ІНФОРМАТИКА : Сологуб Олександра (8 клас), Чиншевий Назарій (9 клас), Капишін Антон (10 клас) – ІІІ місце

ІСТОРІЯ : Островська Діана (8 клас) – ІІ місце; Бондаренко Микола (10 клас) – ІІ місце

МАТЕМАТИКА : Рудовська Ірина (6-А клас) – ІІ місце; Малинка Тетяна (7-Б) – ІІІ місце; Чиншевий Назарій (9 клас) – ІІІ місце; Таран Анастасія – ІІІ місце

ПРАВОЗНАВСТВО : Піскор Арсен (9 клас) – ІІІ місце, Бондаренко Микола (10 клас) – ІІІ місце

ГЕОГРАФІЯ : Островська Діана (8 клас) – ІІІ місце

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА : Островська Діана (8 клас) – ІІ місце

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ:

Піскор Арсен(9 клас), Євтушенко Юлія (8 клас), Рибалка Дар’я (11 клас)- ІІІ місце

ХІМІЯ: Островська Діана (8 клас) –ІІІ місце; Неклега Вікторія (7-а клас) – ІІІ місце

ФІЗИКА: Гурін Єлизавета (7-а клас) – ІІІ місце; Харченко Юлія (8 клас) – ІІІ місце


ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2017-2018 Н.Р.

ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ УЧНЯ КЛАС ОЛІМПІАДА
ТАРАН АНАСТАСІЯ 11 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ЕКОЛОГІЯ, 4. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ, 5. ХІМІЯ, 6. МАТЕМАТИКА, 7. ФІЗИКА, 8. РОСІЙСЬКА МОВА, 9. ЕКОНОМІКА, 10. АСТРОНОМІЯ , 11. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
БОНДАРЕНКО МИКОЛА 10 1. БІОЛОГІЯ , 2. ІСТОРІЯ, 3. МАТЕМАТИКА, 4. ПРАВОЗНАВСТВО, 5. АСТРОНОМІЯ
ОСТРОВСЬКА ДІАНА 8 1. ІНОЗЕМНА МОВА, 2. ІСТОРІЯ, 3. ХІМІЯ, 4. ГЕОГРАФІЯ, 5. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
МАЙСТРЕНКО АННА 10 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ЕКОЛОГІЯ , 4. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
РИБАЛКА ДАРЯ 11 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ПРАВОЗНАВСТВО, 3. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ЧИНШЕВИЙ НАЗАР 9 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ХІМІЯ, 3. МАТЕМАТИКА
ЗЕМЛЯНА ДАРЯ 9 1. БІОЛОГІЯ , 2. ІНОЗЕМНА МОВА, 3. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО,
ХАРЧЕНКО ЮЛІЯ 8 1. БІОЛОГІЯ , 2. МАТЕМАТИКА, 3. РОСІЙСЬКА МОВА
ПІСКОР АРСЕН 9 1. ГЕОГРАФІЯ, 2. ПРАВОЗНАВСТВО, 3. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
СТЕПЧУК ОЛЕКСАНДР 10 1. ХІМІЯ, 2. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ПАЛІНКО ВІКТОРІЯ 11 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, 2. ІСТОРІЯ,
САМІЙЛЕНКО БОГДАН 11 1. БІОЛОГІЯ , 2. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА,
ІВАХА МАРКУС 9 1. ІСТОРІЯ, 2. ФІЗИКА
СОЛОГУБ ОЛЕКСАНДРА 8 1. ІНФОРМАТИКА, 2. ФІЗИКА
ПРЯДКА БОГДАНА 10 1. ГЕОГРАФІЯ, 2. ЕКОНОМІКА
ГАЛУШКО МАКСИМ 9 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ЕКОНОМІКА
БРОВАРСЬКА ЮЛІЯ 7-А 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
МАЛИНКА ТЕТЯНА 7-Б 1. МАТЕМАТИКА
ВАВРУК ВІКТОРІЯ 8 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО,
ГАПОНЕНКО ТЕТЯНА 8 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
ОХРІМЕНКО БОГДАН 8 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
НОРЕЦЬ СТАНІСЛАВ 10 1. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
НЕКЛЕГА ВІКТОРІЯ 7-А 1. ХІМІЯ,
РУДОВСЬКА ІРИНА 6-А 1. МАТЕМАТИКА
ГУРІН ЄЛИЗАВЕТА 7-А 1. ФІЗИКА
БРЕУС ЯНА 10 1. РОСІЙСЬКА МОВА
КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА 9 1. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
ЄВТУШЕНКО ЮЛІЯ 8 1. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
БАБИЧ ТЕТЯНА 10 1. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО,
МАРИНЧЕНКО МАРІЯ 8 1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
ДМИТРЕНКО ОЛЬГА 10 1. ФІЗИКА
КОРНІЄНКО АННА 9 1. РОСІЙСЬКА МОВА
КАПИШІН АНТОН 10 1. ІНФОРМАТИКА
ЛУКАШОВА ОЛЬГА 11 1. ГЕОГРАФІЯ,

МОЛОДЦІ!!! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ!


Призери міських предметних олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Міський етап:
Земляна Даря – І м. (обр.мист.)
Харченко Юлія – І м.(з.літ.)
Островська Діана – ІІ м. (з.л.)
Корнієнко Анна – ІІІ м. (з.л.)
Яник Катерина – ІІІ м. (з.л.)
Земляна Даря – ІІІ м. (біологія) Самійленко Богдан – ІІІ (біол..)
Юр Вікторія – ІІІ (біологія)
Островська Діана – ІІ (укр..мова) Харченко Юлія – ІІІ (укр..мова)
Яник Катерина – ІІ (укр..мова) Майстренко Анна – ІІІ (ін..мова)
Яник Катерина – ІІІ (ін..мова)
Таран Анастасія – ІІІ (екологія)
Земляна Даря – ІІІ (історія)
Бондаренко Микола – ІІІ (історія)
Таран Анастасія –ІІІ (історія)
Лугіна Дмитро – ІІІ (історія)
Яник Катерина – ІІ (історія)
Сологуб Олександра-ІІІ (хімія)
Островська Діана – ІІ (хімія)
Чиншевий Назар – І (інформатика) Капишін Антон – І (інформатика) Федорченко Максим – І (інформатика) Остапенко Вячеслав –І(інформатика)
Іваха Маркус ІІІ (інформатика)
Піскор Арсен ІІ (інформатика)
Степчук Олександр - ІІ (інформатика) Руденко Валерій – ІІІ (інформатика) Самійленко Богдан – ІІ (інформатика) Дешко Костянтин – ІІ (інформатика) Лукашова Ольга – ІІ (географія)
Таран Анастасія – ІІ (географія)
Лялик Андрій – ІІ (географія)
Яник Катерина – ІІІ(географія)
Броварська Юлія – ІІ (математика) Малинка Тетяна – ІІІ (математика) Харченко Юлія – ІІІ (математика)

Тимошенко Л.В
Єременко С.А.
Єременко С.А.
Івасенко Т.В.
Єременко С.А.
Бабич В.М.
Бабич В.М.
Бабич В.М.
Андронова О.В.
Андронова О.В.
Плотніцький І.І.
Хмельницька Л.В.
Кольга Н.Г.
Бабич В.М.
Предко Н.І./Звєкова О.А.
Предко Н.І./ЗвєковаО.А.
Предко Н.І./Звєкова О.А.
Предко Н.І./Звєкова О.А.
Предко Н.І./Звєкова О.А.
Бабич В.М.
Бабич В.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Бичок С.М.
Предко Н.І.
Предко Н.І.
Предко Н.І.
Предко Н.І.
Пацюк Н.І.
Пацюк Н.І.
Петрова Л.А

Підсумки шкільних предметних олімпіад

2016-2017 н.р.

олімпіади

ПІДСУМКИ УЧАСТІ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 В КОНКУРСАХ, ОЛІМПІАДАХ

ЗА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Назва конкурсу Кількість учасників / Переможці Вчитель
Міжнародний інтерактивний природничий конкурс«Колосок» 29 учнів Бабич В.М.
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 58 учнівСальнікова Г.Г.
Петрова Л.А..
ХУІМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Кішта Вікторія 4-б – учасник обласного етапу
Кулик Анастасія 3-Б Островська Діана 6
Таран Анастасія 9 Василенко Анастасія 11
Польова Н.М. Рудовська Н.В.Андронова О.В.Дмитренко А.В.АндроноваО.В.
УІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівськоїта студентської молоді імені Т.Г.Шевченка 46 учнів
Переможці шкільного етапу:

Сологуб Олександра Земляна Дар’я
Бондаренко Микола Самійленко Богдан
Яник Катерина
Лялик Андрій
Броварська ЮліяЧерниш Тетяна - переможець обласного етапу
Дмитренко А.В.Андронова О.В.Андронова О.В.Дмитренко А.В.Дмитренко А.В.Плотніцький І.І.Плотніцький І.І.Андронова О.В.
Поетичний конкурс «Зерна доброти» 11учнів
Яковець Анастасія Юріївна Броварська Юлія Борисівна Божко Олександра Віталіївна
Онуфрійчук Г.І.Онфрійчук Г.І.БожкоЛ.О.
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,присвячений Шевченківським дням 42 учні
Учасники міського конкурсу:
Павленко Владислав
Галушко Максим
Андронова Леся
Бородиня Олександр
Таран Анастасія
Пікало Ірина
Черниш Тетяна
Божко Олександра
Переможці міського етапу:
Черниш Тетяна – ІІІ місце в області

Андронова Леся
Тимошенко Л.В.Тимошенко Л.В.Смірнова Н.М.Смірнова Н.М.Предко Н.І.Звєкова О.А.Андронова О.В.Божко Л.О.
Всеукраїнські учнівські олімпіади (84 учні) Активні учасники шк.олімпіад:
Лялик Андрій ( 10 клас), Бондаренко Микола (8-а клас), Черниш Тетяна (11 клас), Яник Катерина (10 клас), Мельниченко Світлана (11клас) , Дегтяренко Анастасія (11 клас) , Кольга Іван (9 клас), Таран Анастасія (9 клас), Василенко Анастасія (11 клас), Лазаренко Валерія (11 клас), Юр Вікторія (10 клас),Самійленко Богдан (9 клас).
Призери обласного етапу:
Черниш Тетяна (історія України)
Яник Катерина (правознавство)
Кольга Іван (інформатика)
Капишін Антон (інформатика)
Вчителі-предметники


















Звєкова О.А.,

Предко Н.І.
Звєкова О.А.

Бичок С.М.

Бичок С.М.
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницькихробіт учнів-членів МАН 10 учнів
Переможці міськогоетапу:
Черниш Тетяна (переможець обласного та лауреат Всеукраїнського етапів)
Дегтяренко Анастасія
Мельниченко Світлана
Андронова О.В.Зубко М.В.Петрова Л.А.
Міськізмагання з шахів Тушинська Галина,
Лялик Андрій,
Гейдаров Руслан, Роздобудько Даниіл - переможці
ЛепехаЛ.Г.
Півфінальні ігри обласного профорієнтаційногозмагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Київської області «Оберимайбутнє» Самійленко Богдан,
Лукашова Ольга,
Божко Олександра - призери
БожкоЛ.О.
Обласний тур Всеукраїнськогоконкурсу «Земля – наш спільний дім» (ІІмісце) команда «Фауна»: Самійленко Богдан (9 клас) Лукашова Ольга (9клас) Божко Олександра(10 клас) Матусова Марина (11клас) Василенко Анастасія(11 клас) МельниченкоСвітлана ( 11 клас) Божко Л.О.Дмитренко А.В.

ПІДСУМКИ УЧАСТІ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 В КОНКУРСАХ, ОЛІМПІАДАХ

ЗА 2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

листопадЩорічний міський конкурс малюнку «Твоє майбутнє- в твоїх руках»Міський етапМолодша вікова група Дмитренко Артем ( 2-Б) – І місце Нестреляй Анастасія(4) – ІІІ Старша вікова група: Рудківська Марія (11) – ІІ місце;
листопадОлімпіада з історії Географія Французька мова Інформатика Інформаційні технології ТехнологіїМіський етапЧерниш Тетяна Яник Катерина Черниш Тетяна (ІІІ місце - область) Терешонок Олександр Мельниченко Світлана Кольга Іван (ІІІ місце в обласному етапі) Остапенко Вячеслав (ІУ) Мельниченко Святлана(УІІ) Тушинський Андрій (У) Тушинський Андрій (ІІІ місце в обласному етапі) Євтух ІннаПредко Н.І. Архіпова Т.А. Предко Н.І. Андронова О.В. Бичок С.М. Бичок С.М. Єременко С.А.
листопадМіжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.ШевченкаМіський етап,обласний етапЧерниш Тетяна – переможець обласного етапу Учасники: Островська Діана Земляна Даря Майстренко Анна Палінко Вікторія Яник Катерина Ятченко АлінаАндронова О.В.
листопадМіжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаМіський етапУчасники: Кішта Вікторія Броварська Юлія Харченко Юлія Яник Катерина Черниш ТетянаПольова Н.М. Корж Л.В. Андронова О.В. Плотніцький І.І.
листопадКонкурс малюнків «Право очима дітей»Міський етап Обласний етапПереможці: Зайченко Анна (11) Місюра Інга (10) (ІІІ місце в області) Палінко Вікторія (8) Цимбалюк Софія (2А)Хмельницька Л.В.
груденьВсеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським днямШкільний етап Міський етапПереможці: Лазаренко Валерія, Гапоненко Тетяна, Бабич Тетяна, Місюра Інга, Дегтяренко Анастасія, Тушинський АндрійАндронова О.В., Петрова Л.А., Смірнова Н.М., Предко Н.І.
груденьКонкурс «Юні дарування-2014» управління Державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській областіНомінація «Кращий вокал» ІІ вікова група Диплом за перемогуМатусова МаринаГаль К.А.
січень«Зерна доброти»Міський етап , обласний етапЯковець Анастасія Матусова Марина Андронова ЛесяОнуфрійчук Г.І. Андронова О.В.
лютий«Охорона праці очима дітей»Міський етапБондаренко Микола, Таран Анастасія, Глушак Євгенія (3б) Місюра Інга
ЛютийМАНМіський етап Обласний етапДегтяренко Анастасія Василенко Анастасія Черниш Тетяна (ІІІ місце)Зубко М.В. Андронова О.В. Єременко С.А.
БерезеньУІ Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви – 2015» (Переяслав-ХмельницькийВсеукраїнський етапМатусова Марина (І місце) Мельниченко Світлана (ІІІ місце) Пікало ІринаГаль К.А.
БерезаньВсеукраїнський телевізійний дитячий фестиваль-конкурс «Соловейко України»Всеукраїнський етапМатусова Марина (лауреат ІІ премії)Галь К.А.
БерезеньОбласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»Обласний етапМатусова Марина (ІІІ місце)Галь К.А.

Вітаємо!

/Files/images/Uchitel_roku_2013.jpg

21 лютого 2013 року завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2013" у номінації "Іноземна мова. Французька ". Місто Березань на конкурсі представляв творчий та активний педагог Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель французької мови Андронова Оксана Василівна.

За результатами проведення обласного етапу Конкурсу Оксані Василівні присвоєно звання лауреата ІІ (обласного) туру конкурсу "Учитель року – 2013”.

Ми вітаємо Оксану Василівну та її родину з прекрасним результатом!

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 04 Грудня 2018

Цей сайт безкоштовний!