До уваги батьків майбутніх першокласників!

На сайті школи розміщеноНаказ № 91-ОД "Про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти" від 01.06.2018 року. З повним текстом наказу можна ознайомитися за посиланням:

http://berezan-school1.edukit.kiev.ua/informaciya_pro_zaklad/diyaljnistj_zakladu/

Звертаємо увагу, що вільних місць немає!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 запрошує вас на зустріч з організаторами освітнього проекту « На крилах успіху». Дата проведення 13 грудня о 12 годині. Місце проведення – Центр дозвілля( кінотеатр).

Адміністрація школи

Іду до школи: програма підготовки дитини

/Files/images/Програма пдготовки дитини до школи.jpg Успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання в школі. Вміння рахувати, писати цифри, самостійно складати речення та розповіді, розвинуті навички просторового орієнтування, слухового сприймання, читання, порівняння, послідовного рахунку є важливим етапом цієї підготовки.

Наприклад, дитина має вміти писати цифри від 0 до 9, розуміти їх значення, рахувати. Але запам’ятати цифри дитині зовсім не просто, оскільки цифри для неї - це щось абстрактне, не здатне викликати емоції, тому процес навчання має, в першу чергу, зацікавити дитину!

Провідний український інтернет-проект з підготовки дітей "Розвиток дитини" пропонує батькам та вихователям план підготовки із спеціально підібраними завданнями, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до школи. План містить 10 етапів, кожен з яких може бути виконаний протягом 5-7 днів.

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ

За матеріалами інтернет-ресурсу www.osvita.ua

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 04 Грудня 2018

Цей сайт безкоштовний!